Lara Gessler nie chce chrzcić syna. Chodzi o działania Kościoła

Lara Gessler niedawno powitała na świecie drugie dziecko. Młoda mama zdradziła, czy zamierza ochrzcić syna.

Lara Gessler to znana restauratorka, a także mama dwójki dzieci. Najmłodsze pociecha celebrytki przyszła na świat na początku września. Niedawno córka Magdy Gessler pojawiła się na pokazie marki MMC. W rozmowie z dziennikarką serwisu Jastrząb Post autorka książek kulinarnych zdradziła, czy zamierza ochrzcić syna.

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Lara Gessler zapytana o chrzest syna. Jej odpowiedź jest jednoznaczna

Lara Gessler z powodzeniem godzi karierę z opieką nad dwójką małych dzieci. W wywiadzie dla portalu Jastrząb Post celebrytka zdradziła, jak jej się to udaje.

Czas na dzieci masz jeden. Teraz musisz ten sam czas, który poświęcałeś na jedno dziecko poświęcać na dwójkę, więcej tego czasu się nie zrobi - wyznała.

Restauratorka została też zapytana o chrzest syna. Córka Magdy Gessler zapewniła, że nie zmieniła zdania na ten temat i Bernard, podobnie jak Nena, nie zostanie ochrzczony.

Jestem niepraktykująca i nie za bardzo popieram kościół katolicki, więc nie ma za bardzo powodu, żebym chrzciła dziecko. Żadnych przesłanek z żadnej strony - powiedziała.

Lara Gessler wyjawiła także, czy znana mama pomaga jej w opiece nad dziećmi.

Moja mama pracuje zawodowo full time, więc to byłoby niemożliwe. Tu nie ma co kokietować. To nie jest babcia niepracująca, tylko pracująca. Jedyne co mogę powiedzieć na pewno, to że kiedy tylko jest w Warszawie, to do niej przyjeżdżam, bo Nena kocha jej ogród i uwielbia być u niej w domu. Widujemy się częściej, ale to nie jest babcia do opieki nad wnukami, nie ten klimat. Ona je uwielbia i uwielbia spędzać z nimi czas, ale ja na pewno nie będą tą, która będzie jej dokładała pracy, bo jest zarobiona totalnie - stwierdziła.

Młoda mama zapewniła także, że obie pociechy są bardzo grzeczne, a syn pozwala jej przesypiać noce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.