Blanka Lipińska wyśmiała metamorfozy w programie "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor nie będzie zadowolona

Blanka Lipińska słynie z ciętego języka. Autorka "365 dni", która niedawno kupiła dom na wsi, została zapytana o jego remont. Przy okazji dostało się programowi "Nasz nowy dom".

Blanka Lipińska osiągnęła ogromny sukces, dzięki swojej trylogii "365 dni", która została również zekranizowana. Gwiazda zarobione pieniądze inwestuje m.in. w nieruchomości. Oprócz mieszkania w Warszawie, zakupiła apartament w Gdańsku, a także dom na wsi. 

Małgorzata Socha, Martyna WojciechowskaKurdej-Szatan i Przetakiewicz zaszalały z wystrojem kuchni. Podgląfamy wnętrza

Zobacz wideo Blanka Lipińska ujawnia, jak urządzi drewniany dom
Teraz zaczynamy remont domu w lesie, to tam zwracam uwagę na to, aby było super przytulnie. Nie w stylu Lipińskiej. Myślę, że będzie to duże zaskoczenie dla wszystkich, jak ten dom będzie wyglądał. Teraz już mogę powiedzieć, że jestem dumnym posiadaczem ziemskim. Jest tam rzeczka, ma ze trzy metry, ale pływają w niej ogromne sumy, można się tam kąpać i są tam raki, co może sugerować, że woda jest tam bardzo czysta - mówiła w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Jeden z internautów zapytał ją, czy to właśnie tam planuje spędzić tegoroczne święta Bożego Narodzenia. Odpowiadając, Lipińska wbiła przy okazji szpilę programowi "Nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor od lat remontuje domy osób poszkodowanych przez los.

Blanka Lipińska o programie "Nasz nowy dom". Wbiła szpilę całej ekipie

Blanka Lipińska zorganizowała na Instagramie "pytania i odpowiedzi". Jeden z internautów zapytał:

Święta z choinką w nowym domku na wsi. Czy dopiero za rok?

Gwiazda ironicznie odpowiedziała:

Jeśli Karol (szef budowy) jest w stanie zrobić generalny remont, czyli wymianę wszystkich instalacji, podłóg, sufitów, postawić ściany, wymurować kominek itd. w miesiąc – to czemu nie.

Blanka Lipińska odpowiada na pytania o nowy domBlanka Lipińska odpowiada na pytania o nowy dom Instagram.com/blanka_lipinska


Ktoś zażartował, że szef budowy powinien poprosić o pomoc Katarzynę Dowbor.

Niech pan Karol poprosi o pomoc panią Dowbor, to za pięć dni będzie miała pani remont skończony.

Lipińska nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.

Mhm, a za 10 chałupa się rozleci - odpowiedziała, zarzucając brak jakości pracy ekipie programu.

Blanka Lipińska odpowiada na pytania o nowy domBlanka Lipińska odpowiada na pytania o nowy dom Instagram.com/blanka_lipinska

Warto zauważyć, że jednym z kryteriów przyjmowania zgłoszeń jest właśnie wielkość budynku. Nie może on być za duży, aby ekipa zdążyła wykonać metamorfozę domu w pięć dni.

Więcej o: