Książę Albert i księżna Charlene celebrują narodowe święto Monako. Show skradły dzieci! Bardzo szykowne

Książę Albert i księżna Charlene wzięli udział w państwowych uroczystościach. Tego dnia towarzyszyły im również dzieci, bliźnięta Gabriella i Jacques. I to one skupiły na sobie całą uwagę.

Przez wiele miesięcy księżna Charlene nie pokazywała się u boku męża podczas publicznych wystąpień. Ta sytuacja wywołała falę domysłów, szeptano nawet o kryzysie. Jednak najbardziej prawdopodobną przyczyną przedłużającej się nieobecności książęcej małżonki była tajemnicza choroba, na którą zapadła podczas wizyty w rodzinnym kraju. Ta niedyspozycja wyglądała na poważną, ponieważ pobyt w RPA niespodziewanie przedłużył się do kilku miesięcy. Po powrocie do Europy była pływaczka została skierowana do kliniki w Szwajcarii, gdzie dochodziła do zdrowia pod okiem najlepszych medyków. Wygląda na to, że jest już z nią o wiele lepiej. Kilka dni temu razem z księciem Albertem pojawiła się na ceremonii uroczystego rozdawania prezentów świątecznych Czerwonego Krzyża, a 19 listopada wspólnie celebrowali narodowe święto Monako. 

Zobacz wideo Jak mieszkają księżna Kate i książę William?

Księżna Charlene u boku męża i dzieci na uroczystości w Monako

Księżna Charlene wystąpiła w oryginalnej stylizacji. Żona księcia Alberta miała na sobie biały, długi płaszcz, sięgający niemal samej ziemi, spod którego wystawał ciemny golf. Do tego dobrała kapelusz z szerokim rondem i czarne skórzane rękawiczki. Całość uzupełniła perłowymi kolczykami

 

Zdjęcia księżnej Charlene znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Równie elegancko prezentowały się jej pociechy. Gabriella Therese Marie w czerwonym płaszczu i czarnym kapeluszu wygląda jak na dystyngowaną młodą damę przystało. Jej brat, Jacques Honore Rainier, w dziecięcej wersji munduru był nie mniej szykowny. Ich fotografię księżna Charlene opublikowała na instagramowym profilu.

Księżniczka Charlene z dziećmiKsiężniczka Charlene z dziećmi East News

Jak można było się spodziewać, w sekcji komentarzy, dzieci książęcej pary zgarnęły mnóstwo komplementów: 

Wyglądają uroczo! 
Twoje dzieci są niezwykle piękne.
Przepiękne stroje! - napisali internauci.
 

Dzieci księżnej Charlene i księcia Alberta

Dzieci księżnej Charlene i księcia Albert przyszły na świat 10 grudnia 2014 roku. Najpierw urodziła się księżniczka Gabriella Theresa Maria, a dwie minuty później jej brat, książę Jacques Honore Rainier. Na instagramowym profilu ich mamy nie brakuje kadrów, na których można zobaczyć bliźnięta. 

Zdjęcia księżnej Charlene znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.