Anna Dąbrowska nie ochrzciła dzieci. Zrobiła to z konkretnego powodu. Mocne słowa

Anna Dąbrowska podjęła decyzję, że jej dzieci nie zostaną ochrzczone. W rozmowie z Żurnalistą zdradziła wprost, dlaczego tak postanowiła. Jej komentarz mówi wszystko.

Anna Dąbrowska gościła w najnowszym odcinku podkastu Żurnalisty. Opowiedziała w nim m.in. o dzieciństwie, muzyce i dzieciach. Dąbrowska bardzo się otworzyła i poruszyła wiele trudnych tematów. Okazuje się, że piosenkarka podjęła dojrzałą decyzję w kwestii religii i wiary. Nie ochrzciła własnych dzieci z prostego powodu. Podkreśliła, dlaczego zdecydowała się na ten krok.

Polecamy: Specjaliści od wizerunku miażdżą o Paulinę Smaszcz. "Wygląda to po prostu desperacko"

Zobacz wideo Kidawa-Błońska o wyprowadzeniu religii ze szkół i Funduszu Kościelnym

Anna Dąbrowska nie ochrzciła dzieci. Wiemy, czemu to zrobiła

Anna Dąbrowska wprost przyznała, że chce dać dzieciom wybór na temat religii i późniejszego decydowania o sobie. To właśnie z tego powodu nie ochrzciła dzieci wtedy, gdy zwyczajowo się to robi - w najmłodszych latach życia. Powiedziała:

Wiesz co, no ja swoich dzieci nie ochrzciłam, bo wolę, żeby same podjęły decyzję o tym, czego chcą. A jakie one mają wyobrażenie na temat jakiejkolwiek wiary, czegokolwiek, w wieku dziewięciu lat? Wydaje mi się, że znikome.

Zobacz też: Oto, kim są partnerki i żony polskich piłkarzy. Mistrzyni twerku, bizneswomen i genialna piosenkarka

Anna Dąbrowska podkreśliła, że darzy ogromnym szacunkiem osoby wierzące, ale sama do nich nie należy i chce, żeby jej dzieci miały wybór w tej kwestii. Uzasadniła swoją decyzję.

Rozumiem też ludzi wierzących, religijnych, że to są rzeczy im potrzebne do życia i do ich tożsamości i już z tym nie walczę. Każdy ma prawo jednak do własnych poglądów i do uważania, że one są słuszne - podkreśliła.

Co myślicie o słowach na temat wiary Anny Dąbrowskiej? Zgadzacie się z jej postawą?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.