Anna Kalczyńska nie chce czwartego dziecka. Mówi, jak się zabezpiecza. "Mówiąc tak zupełnie intymnie"

Anna Kalczyńska w podkaście "Tak Mamy!" przyznała, że nie chce kolejnego dziecka. Dziennikarka zdobyła się na szczere wyznanie i powiedziała, z jakiej metody antykoncepcyjnej korzysta.

Anna Kalczyńska poznała Macieja Maciejowskiego w pracy w stacji TVN. Ona była dziennikarką prowadzącą programy informacyjne, a on zarządzał marketingiem. Bardzo szybko wpadli sobie w oko i pojawiło się uczucie. Małżeństwem są od 2007 roku, a cztery lata później na świat przyszło ich pierwsze dziecko Jaś. Niedługo później Kalczyńska urodziła Hanię i Krysię. Teraz gwiazda udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała, że nie chce już powiększać rodziny.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Anna Kalczyńska mówi o antykoncepcji

Dziennikarka w podkaście "Tak Mamy!" przyznała, że rozmyślała nad skorzystaniem z metody in-vitro .

Nie planowaliśmy trójki dzieci. Bardzo długo nie mogłam zajść w ciążę. Już myślałam, że będę beneficjentką programu in-vitro. Ale udało się, szczęśliwie. Jaś się urodził i byliśmy przekonani, że będzie to nasze jedyne dziecko. Po półtora roku starań bezowocnych przygotowałam się, że albo w ogóle nie będę miała dzieci, albo, jak już się urodzi, to będzie jedyne. Przechodziłam te wszystkie dylematy i dramaty comiesięczne. To był naprawdę trudny czas.

W dalszej części wywiadu Kalczyńska wyznała, że nie chce czwartego dziecka. Powiedziała też, w jaki sposób zabezpiecza się przed niechcianą ciążą.

Zakończyliśmy już pomysł na prokreację. Ja też mam wkładkę, mówiąc tak zupełnie intymnie, ale nie pomyślałam w ogóle o tym, żeby przerzucić odpowiedzialność na mojego męża. Ale kurczę, chyba jednak nie. To jest też wszystko pewnie efektem jakichś naszych konceptów, np. męskości, płodności.

Anna Kalczyńska podkreśliła, że celowo porusza temat antykoncepcji, ponieważ martwi ją, że w Polsce jest to temat tabu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.