"Gogglebox". Agnieszka Kotońska zaniepokoiła fanów. Chodzi o jej twarz

Agnieszka Kotońska przeszła metamorfozę, którą jak sama twierdzi, zawdzięcza ciężkiej pracy. Ostatnie nagranie na Instagramie zaniepokoiło fanów.

Agnieszka Kotońska od początku kariery w mediach przeszła niebywałą metamorfozę. Gwiazda "Goggleboxa" ciężko pracowała, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Pomogły jej w tym regularne treningi oraz zmiana nawyków żywieniowych. Ostatnio fani zauważyli, że jej twarz również wygląda nieco inaczej niż kilka lat temu.

Zobacz wideo Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" cieszy się letnią pogodą - w bikini nad basenem i nie tylko

'Googlebox. Przed Telewizorem'Big Boy schudł 170 kg. Tak zmienili się uczestnicy "Gogglebox"

Fani zaniepokojeni wyglądem Agnieszki Kotońskiej

Ostatnio Agnieszka Kotońska udostępniła na Instagramie nagranie, na którym pokazała, jak wygląda jej codzienny makijaż. Od samego rana starała się zarazić obserwatorów pozytywną energią, ale niestety nie wszystkim się to udzieliło. W komentarzach zaczęli jej wytykać, że przestała przypominać samą siebie i przesadziła z poprawianiem urody.

Zawsze uwielbiałam "Goggleboxa" i ciebie, ale zaczynasz przypominać "Królową życia". Chodzi o nadmierne upiększanie.
Mimika zanika, troszkę przesadzone.
Zmarszczki wyprasowane... Trochę za bardzo - czytamy w komentarzach.
 

Syn wsypał Kotońską. Poszła pod nóż chirurga?

Agnieszka Kotońska od zawsze zarzekała się, że nie korzystała z medycyny estetycznej. Jakiś czas temu na Instagramie zorganizowała Q&A, gdzie zapytana o operacyjne ingerowanie w sylwetkę przyznała, że wszystko osiągnęła tylko dzięki ciężkiej pracy i wyrzeczeniom. W tle można było usłyszeć jej syna, który twierdził coś inno. Na komentarz zareagowała śmiechem. Myślicie, że był to tylko uszczypliwy żart?

Zobacz też: "Gogglebox". Agnieszka Kotońska w bikini. Fanka atakuje: "Przy mojej emeryturze nie stać mnie". Odpowiedziała zdaniem

Agnieszka Kotońska i Małgorzata Rozenek"Gogglebox" Agnieszka Kotońska otwarcie o Małgorzacie Rozenek. Co je łączy?

Więcej o: