Paulina Smaszcz zaraziła synów niechęcią do "pani Kasi"? Wiemy, jak wyglądają ich relacje [PLOTEK EXCLUSIVE]

Związek Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek nabiera rozpędu, w mediach pojawiły się nawet plotki o ich ślubie. Jak na nową miłość taty patrzą jego synowie? Dowiedzieliśmy się.

Nazwisko Macieja Kurzajewskiego nie znika z nagłówków. Ostatnio do mediów przedostała się informacja, że niedługo możemy się spodziewać publicznego wyznania o jego zaręczynach z Katarzyną Cichopek. Para ma pojawić się na okładce popularnego magazynu, w którym czytelnicy zobaczą również efekty ich wspólnej sesji zdjęciowej. Bez wątpienia w życiu pary prowadzących program "Pytanie na śniadanie" dużo się dzieje. Od dłuższego czasu fani zastanawiają się, jak na ten związek reagują synowie Macieja Kurzajewskiego. Udało nam się poznać ich opinię.

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Synowie Macieja Kurzajewskiego są zadowoleni z jego nowego związku

Znajomy pary powiedział nam, że synowie dziennikarza polubili Katarzynę Cichopek.

Cieszą się, że Maciej jest szczęśliwy z Kasią. Bardzo pozytywnie ją przyjęli i szczerze polubili. Nie widzą się często, ponieważ starszy syn Franciszek rok temu założył własną rodzinę i mieszka z żoną Laurą we Włoszech, a młodszy Julian uczy się obecnie w liceum w Holandii.

Nasz informator dodał, że być może już niedługo wszyscy spotkają się razem na Wigilii.

Są w kontakcie telefonicznym. Możliwe, że wszyscy spotkają się na święta w rodzinnym domu Kasi.

Synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz

Maciej Kurzajewski przez 23 lata związany był z Pauliną Smaszcz. Para oficjalnie rozstała się w 2020 roku, ale wcześniej małżonkowie doczekali się dwóch pociech. Franciszek urodził się w 1997 roku i ma teraz 25 lat. Niedawno skończył studia w Izraelu. W 2021 roku poślubił pochodzącą z Włoch Laurę Vaccari. Natomiast Julian Kurzajewski ma 16 lat. Nastolatek uwielbia spędzać czas aktywnie z tatą. Panowie często jeżdżą razem na rowerze lub chodzą na piesze wędrówki po górach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.