Joanna Opozda na starym zdjęciu z planu "Kiepskich". W krótszych włosach wyglądała pięknie

Po 23 latach serial "Świat według Kiepskich" schodzi z anteny. To przykry moment nie tylko dla fanów serialu, ale również dla Joanny Opozdy.

"Świat według Kiepskich" jest pierwszym polskim sitcomem, który zadebiutował na antenie Polsatu wiosną 1999 roku. Polacy pokochali produkcję od pierwszego sezonu. Nic więc dziwnego, że ta przetrwała ponad 23 lata. 16 listopada 2022 roku o godzinie 22:10 wyemitowano ostatni, premierowy odcinek serialu. Był to symboliczny i smutny moment dla setek tysięcy fanów seriali i, jak się okazuje, również dla Joanny Opozdy.

Opozda ze wzruszeniem ogląda ostatni odcinek "Kiepskich" i wspomina stare zdjęcie z planu

Joanna Opozda ostatnimi czasy ma bardzo wiele zajęć. Po burzliwym rozstaniu z Antkiem Królikowskim skupiła się na pracy i wychowywaniu syna. Aktorka cieszy się powodzeniem wśród scenarzystów i reżyserów jak nigdy dotąd. Pracuje na kilku planach filmowych jednocześnie, ale mało kto może pamiętać, że Joanna Opozda wystąpiła kilka razy gościnnie w serialu "Świat według Kiepskich".

Aktorka przypomniała o tym epizodzie, gdy na jej Instagramie pojawił się filmik z oglądania ostatniego odcinka kultowej produkcji. Wyraźnie zasmucona Joanna Opozda przypomniała również swoje zdjęcie z planu z 2016 roku. Widzimy ją siedzącą na fotelu serialowego Ferdka. Naszą uwagę zwraca przede wszystkim fryzura aktorki. Miała wówczas bardzo jasne blond, a także krótkie włosy.

 

W której wersji podoba wam się bardziej? Dajcie znać w komentarzach, a po więcej zdjęć Joanny Opozdy zajrzyjcie do naszej galerii na górze artykułu. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka zagrała w Koło Plotka. Karolina Pisarek i Joanna Opozda kandydatkami do walki na Fame MMA

ZOBACZ TEŻ: Jakub Kiwior to piłkarskie odkrycie roku. Zachwycał się nim Lewandowski. Ukochana 22-latka zawodowo zajmuje się twerkingiem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.