Siostra Georginy Rodriguez jest bezdomna. "Jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale nie moje dzieci"

Siostra Georginy Rodriguez w telewizyjnym programie opowiedziała o swojej trudnej sytuacji. Patricia Rodriguez oczekuje wsparcia od ukochanej Cristiano Ronaldo i narzeka, że siostra nie chce mieć z nią nic wspólnego.

Historia Georginy Rodriguez przypomina bajkę o kopciuszku, do czego słynna WAG zresztą sama się przyznaje. Przed poznaniem Cristiano Ronaldo była niezbyt zamożną dziewczyną żyjącą w niewielkim mieszkaniu, a dziś Rodriguez to influencerka z milionami obserwujących, modelka i businesswoman. Nie wszyscy członkowie jej rodziny mieli jednak tyle szczęścia. Przyrodnia siostra Georginy Rodriguez wystąpiła w hiszpańskim programie "Socialite", w którym wyjawiła, że od trzech lat jest bezdomna i wraz z dziećmi pomieszkuje w opuszczonych budynkach. Patricia Rodriguez uważa, że należy jej się wsparcie ze strony zamożnej krewnej.

Zobacz wideo Tak ćwiczy Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez nie wspomina o drugiej siostrze

Goszcząca w "Socialite" Patricia Rodriguez przyznała, że wyjątkowo trudny jest dla niej fakt, że żyje w bardzo trudnych warunkach, podczas gdy jej siostra mieszka w gigantycznej willi i podróżuje prywatnymi samolotami. Najbardziej uderza ją jednak fakt, że Georgina Rodriguez nie chce pomóc nie jej samej, ale przede wszystkim jej dzieciom.

Jestem bez grosza, a moja siostra nie pomaga. Co najbardziej mnie boli, to sytuacja moich dzieci. Jestem w stanie przeżyć na kromce chleba, ale nie moje dzieci, które są jej siostrzeńcami - relacjonuje Patricia.

Przyznała również, że nie spodziewała się braku żadnej reakcji na prośbę o wsparcie ze strony Georginy.

Czasem mam co jeść, czasem nie mam, czasem mam z czego zapłacić czynsz, a czasem nie - opowiadała.

Patricia Rodriguez jest starszą przyrodnią siostrą Georginy od strony ojca, który zmarł w 2019 roku. Partnerka Cristiano Ronaldo ewidentnie nie tylko nie zamierza wspierać krewnej finansowo, ale też nie chce mieć z nią nic wspólnego. Georgina nie wspomina bowiem słowem o istnieniu Patricii w postach zamieszczanych w mediach społecznościowych. O istnieniu przyrodniej siostry nie było też mowy w dokumencie poświęconym celebrytce "Jestem Georgina", który trafił na Netfliksa na początku tego roku.

Patricia Rodriguez nie jest jedyną osobą z rodziny ukochanej Ronaldo, która obsmarowuje ją w prasie. Niedługo po tym, jak netfliksowski serial ujrzał światło dzienne, głos zabrał wujek Georginy. Jesus Hernandez na łamach "The Sun" opowiedział, że celebrytka całkowicie odcięła się od bliskich, gdy tylko stała się popularna. Przyznał wręcz, że próbował ostrzec piłkarza, że Georgina Rodriguez to rzekomo "zła kobieta".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.