Zagrała "Panie Janie" w "Mam talent" na flecie. Tylko, że intymną częścią ciała. Wyproszono nieletnich

Uczestniczka programu "Mam talent" zaszokowała jurorów i widzów. Postanowiła zaprezentować na flecie popularny motyw muzyczny, znany w Polsce jako "Panie Janie". Sęk w tym, że zagrała częściami intymnymi. Nieletni widzowie zostali wyproszeni z sali.

Kiedy wydaje się, że w polskich i zagranicznych edycjach "Mam talent" widzieliśmy już wszystko, nagle okazuje się, że ludzkie umiejętności mogą nas wciąż zaskakiwać. Jedna z uczestniczek francuskiej odsłony programu zagrała przed jurorami na flecie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że zrobiła tą intymną częścią ciała. Nieletni widzowie musieli opuścić publiczność.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

'Mam talent!' Prokop i Kempa żartowali ze słów Kaczyńskiego. Chylińska nie była zadowolona

Ginekolożka z Francji poszła do "Mam talent", żeby zagrać pochwą na flecie znaną melodię. Szok i niedowierzanie

40-letnia Beatrcie McQueef z zawodu jest ginekolożką. We francuskim "Mam talent" postanowiła zaprezentować utwór "Frere Jacques", który w Polsce doskonale znamy jako "Panie Janie". Uczestniczka zaskoczyła jurorów już w momencie, kiedy zaczęła się rozbierać. Później rozkraczyła się na krzesłach i włożyła flet do kobiecych okolic intymnych. Jedna z jurorek nacisnęła czerwony przycisk, jeszcze zanim zabrzmiały pierwsze dźwięki popularnej melodii. Na twarzach jurorów i publiczności zażenowanie mieszało się z rozbawieniem i zaskoczeniem.

 

Niestety (dla uczestniczki) nie dostała się do dalszego etapu programu. Wszyscy jurorzy wyrazili swoją dezaprobatę. Krytyczni byli także internauci. 

Pora wyjeżdżać z kraju. Nie zniosę tego dłużej  - napisała jedna z komentujących pod postem z nagraniem z programu na Instagramie.

Nie chcemy nawet przewidywać, co do powiedzenia miałaby na temat tego występu miałaby Irena Kamińska-Radomska

Więcej zdjęć uczestników programu "Mam talent" znajdziesz w galerii na górze strony. O programie przeczytasz także na Plotek.pl

Irena Kamińska-Radomska Kamińska-Radomska oburzona starszą kobietą w bieliźnie. "Brakuje ludziom wstydu"

Więcej o: