MTV EMA 2022. Hasselhoff nie szczędził czułości młodszej o 27 lat żonie. Jednak to Taylor Swift skradła show

W Düsseldorfie odbyła się gala MTV Europe Music Awards 2022. Sprawdzamy, kto w tym roku pojawił się na czerwonym dywanie.

13 listopada odbyła się gala wręczenia nagród MTV. Jak zawsze na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd. Niektórzy robili wszystko, aby fotoreporterzy zwrócili na nich uwagę. Zaskakiwali nie tylko kreacjami, ale również zachowaniem. Sami zobaczcie.

Zobacz wideo Taylor Swift rozstała się z Harrisem. Będzie nowy hit? Te gwiazdy przekuły złamane serce w największe przeboje

Gwiazdy na gali MTV Europe Music Awards 2022

Zdecydowanie najlepiej wypadła Taylor Swift. Piosenkarka na czerwonym dywanie zjawiła się jako pierwsza i sprawiła, że wszystkie oczy skupiły się wyłącznie na niej. Specjalnie na tę okazję wybrała czarne body na ramiączkach, do którego włożyła ozdobioną zielonymi kamieniami spódnicę. Do tego dobrała szpilki. Całość świetnie komponowała się z upiętymi wysoko włosami i ciekawym makijażem. Wokalistka królowała nie tylko na czerwonym dywanie. Tego wieczoru zgarnęła aż cztery nagrody w tym statuetkę dla najlepszej artystki roku.

Germany MTV Awards 2022 ArrivalsGermany MTV Awards 2022 Arrivals Agencja Wyborcza.pl

David Hasselhoff przybył na galę w towarzystwie żony. 70-letni aktor robiły wszystko, by zwrócić na siebie uwagę. Na czerwonym dywanie nie odstępował ukochanej na krok, a także zasypywał ją pocałunkami. Gwiazdor "Słonecznego Patrolu" poślubił młodszą o prawie 30 lat Hayley Roberts w 2018 roku.

Nagrody MTV Europe 2022Nagrody MTV Europe 2022 SASCHA SCHUERMANN - EAST NEWS pobrane 14.11.2022

Uroczystość poprowadzili Rita Ora i jej mąż Taika Waititi. Piosenkarka podczas imprezy zaprezentowała się w kilku stylizacjach. Jednak największe wrażenie zrobiła kreacja, w której pokazała się na czerwonym dywanie. Do bogato zdobionego, koronkowego stroju dobrała złotą biżuterię i buty na platformie. Włosy pozostawiła rozpuszczone i postawiła na oryginalny makijaż. Z kolei reżyser wybrał elegancki czarny garnitur.

Nagrody MTV Europe 2022Nagrody MTV Europe 2022 SASCHA SCHUERMANN - EAST NEWS pobrane 14.11.2022

Więcej zdjęć z gali MTV Europe Music Awards 2022 znajdziecie w przygotowanej u góry strony galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.