Team Jacob może zapłakać. Taylor Lautner ze "Zmierzchu" już po ślubie

Panie i panowie, Taylor Lautner oficjalnie zmienił status związku. Aktor znany z roli Jacoba w serii "Zmierzch" wziął ślub ze swoją partnerką w miniony piątek. Taylor i Taylor zaręczyli się dokładnie rok temu.

Taylor Lautner, wcielający się w rolę przystojniaka-wilkołaka w "Zmierzchu", wziął ślub z Taylor Dome. Ceremonię przeprowadzono w uroczym otoczeniu jednej z kalifornijskich winnic. Para powiedziała sobie "tak" tuż przed zachodem słońca.

Zobacz wideo Najgorsza historia miłosna świata z zupełnie innej perspektywy. Polska wersja już za moment

Saga 'Zmierzch'Jak zmieniły się gwiazdy "Zmierzchu"? Taylor Lautner rzucił aktorstwo, a córka Edwarda i Belli jest już dorosła

Taylor Lautner ze "Zmierzchu" wziął ślub

Aktor do 2018 roku skakał z kwiatka na kwiatek, wiążąc się z większością swoich partnerek na planach filmowych. Jego dotychczasowe związki trwały raczej krótko. Przełom nastąpił w 2018 roku, kiedy Taylor Lautner przechodził aktorski kryzys i chciał odejść z branży. Wtedy poznał Taylor Dome, pielęgniarkę. A tak naprawdę z Taylor zapoznała go jego siostra.

Chciałem zrobić sobie przerwę i korzystać z życia, spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi - mówił w rozmowie z "People" w styczniu. - Poznała nas moja siostra Makena. Zadzwoniła i powiedziała: "Koleś, znalazłam twoją przyszłą żonę. Musisz poznać tę dziewczynę". Reszta to historia.
 

Więcej zdjęć uroczej pary znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Taylor kojarzyła Taylora jeszcze z czasów wczesnej młodości, kiedy w kinach grano kolejne części "Zmierzchu". Nie należała do "team Jacob", co zdradziła w rozbrajający sposób na Instagramie. Wykorzystała w tym celu trend, w którym pokazuje się swoje nastoletnie miłości i osobę, z którą ostatecznie będzie się dzielić życie. Po serii zdjęć cierpiącego na permanentne zatwardzenie Edwarda Taylor pokazała fotki swojego przyszłego męża. Taylor Lautner nie omieszkał skomentować wyznania ukochanej:

Najwyższa pora, żebym coś wygrał... - podsumował swoje miłosne niepowodzenia w "Zmierzchu" wilkołak Jacob.
 

Żona Jacoba ze "Zmierzchu" poświęca się pracy jako pielęgniarka. Nie jest związana z show-biznesem, ale prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 300 tys. fanów. Jest założycielką organizacji non profit "Lemons by Tay", która uświadamia w kwestiach zdrowia psychicznego.

 

Przyznajcie się, byliście drużyną Edwarda czy Jacoba?

Więcej o: