Pamiętacie barwną Jessicę z "Rolnik szuka żony"? Przywdziała białe kozaczki i przeszła ogromną metamorfozę

Jessica Miemiec dała się poznać w telewizjnym show "Rolnik szuka żony". Miłości w programie nie znalazła, ale widzowie zapamiętali ją jako sympatyczną i nieco zwariowaną uczestniczkę o bardzo wyrazistym wyglądzie. Po Jessice sprzed lat nie ma już śladu.

"Rolnik szuka żony" wyłania nie tylko szczęśliwe pary jak Bardowscy czy Borysewiczowie. Wielu fanów zyskują również te osoby, które nie znalazły uczucia, ale z jakiegoś powodu zdobyły sympatię widzów. Jessica Miemiec wystąpiła w piątej edycji show i co prawda nie podbiła serca Krzysztofa, ale dała się zapamiętać jako jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu. W ostatnich latach przeszła niemałą metamorfozę. Co u niej słychać?

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec w białych kozaczkach

Jessica Miemiec w "Rolnik szuka żony" była kandydatką do serca Krzysztofa. Wesoła, wygadana, o nieco drapieżnym, ale zawsze nienagannym wyglądzie, zapadła w pamięć widzom. Kiedy odpadła z programu, próbowała szukać szczęścia na własną rękę. Przez moment prowadziła własny salon kosmetyczny "Jessi" w Lesznie, jednak działalność tę musiała zawiesić jesienią 2020 roku. W internecie można znaleźć jej profil na portalu reklamującym usługi hostess i fotomodelek. Prywatnie również miała moment, kiedy wydawało się, że znalazła szczęście - poznała Ryszarda, doszło nawet do oświadczyn. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu.

Sama Jessica złagodziła nieco swój image. Z wielbicielki kruczoczarnych włosów i bardzo wyrazistego makijażu zamieniła się w blondynkę, choć pozostała nadal wierna wyrazistym brwiom i czerwonym, pełnym ustom. Na Instagramie chętnie pokazuje się w obszernych, ukrywających zgrabną sylwetkę dresach, ale i w mocno wyciętych lub przylegających sukienkach, odsłaniających to i owo.

Na najświeższych zdjęciach prezentuje się w jesiennym wydaniu - białe kozaki, krótka kurteczka i biała kopertowa sukienka.

 

Jak wam się podoba Jessica w takim wydaniu? Więcej jej zdjęć znajdziecie na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.