Adele, Boruc i Foremniak. Te gwiazdy zosta造 m這dymi mamami. Najm這dsza z nich mia豉 19 lat

Wydawa by si mog這, 瞠 coraz wi璚ej kobiet decyduje si na p騧niejsze macierzy雟two. Jednak w鈔鏚 celebryt闚 znajdziemy klika os鏏, kt鏎e do嗆 wcze郾ie zdecydowa造 si na pierwsze dziecko.

Gwiazdy dość często chwalą się narodzinami dzieci. Wiele z nich stawia na rozwój kariery, a dopiero później decyduje się na potomstwo. Niektóre z nich wybrały inną ścieżkę i postawiły na macierzyństwo we wczesnym wieku m.in. Małgorzata Foremniak, Sylwia Przybysz i Victoria Beckham. Obie drogi są w porządku. Podobnie jak trzecia, z której skorzystały te gwiazdy, które nie zdecydowały się na dzieci. 

Zobacz wideo Małgorzata Socha o dzieciach. "Największa frajda, gdy słyszą mnie w bajkach"

Oni zostali rodzicami w młodym wieku. Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor urodziła Macieja Dowbora, gdy miała zaledwie 19 lat. Drugie dziecko przywitała na świecie dopiero po czterdziestce. Wtedy urodziła się jej córka Maria. 

Katarzyna Dowbor z córkąKatarzyna Dowbor z córką instagram.com/@katarzyna_dowbor_official

Oni zostali rodzicami w młodym wieku. Sylwia Przybysz 

Młoda influencerka urodziła pierwszą córką Polę w wieku 21 lat. Rok później urodziła się Nela. Niektórzy zarzucali jej, że zbyt wcześnie zdecydowała się na macierzyństwo. Jednak Sylwia Przybysz wraz z Janem Dąbrowskim tworzą zgraną i szczęśliwą rodzinę.  

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z dziećmiSylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z dziećmi fot. instagram.com/sylwiaprzybysz

Oni zostali rodzicami w młodym wieku. Agata Młynarska 

Dziennikarka wcześnie została mamą. Będąc na pierwszym roku studiów, urodziła syna Stanisława. Decyzja była świadoma, lecz wiązała się z serią wyrzeczeń studenckich. 

Agata Młynarska z synem StanisławemAgata Młynarska z synem Stanisławem screen Instagram.com/antonio_climber

Oni zostali rodzicami w młodym wieku. Małgorzata Foremniak 

Aktorka zaszła w pierwszą ciążę, będąc jeszcze na studiach. Jej najstarsza córka Aleksandra Jędruszczak z wykształcenia jest psychologiem i terapeutą. Małgorzata Foremniak doczekała się jeszcze jednej córki Mileny i syna Patryka. 

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą JędruszczakMałgorzata Foremniak z córką Aleksandrą Jędruszczak Fot. Kapif

Oni zostali rodzicami w młodym wieku. Sara Boruc

Sara Boruc przywitała na świecie pierwsze dziecko w wieku 21 lat. Oliwia niedawno świętowała 17. urodziny. W międzyczasie celebrytka związała się z piłkarzem Arturem Borucem. Para wspólnie doczekała się jeszcze dwójki dzieci: córki Amelii i syna Noah. 

Sara Boruc z synemSara Boruc z synem Fot. mannei_is_her_name/Instagram

Oni zostali rodzicami w młodym wieku. Kylie Jenner 

Kylie Jenner zaskoczyła cały świat, utrzymując pierwszą ciążę w tajemnicy do samego rozwiązania.  Urodziła córkę w wieku 20 lat. Po porodzie celebrytka chętnie dzieliła się wspólnymi chwilami z małą Stormi w mediach społecznościowym. W lutym tego roku Kylie Jenner urodziła syna. 

Kylie Jenner z córką StormiKylie Jenner z córką Stormi Instagram.com/kyliejenner/

Oni zostali rodzicami w młodym wieku. Victoria Beckham 

Członkini zespołu Spice Girls i niekwestionowana ikona mody urodziła pierwsze dziecko w wieku 24 lat. Victoria Beckham wielokrotnie podkreślała, że jej syn dorastał w świetle fleszy i reflektorów. Brooklyn niedawno wziął ślub, a Victoria i David Beckhamowie doczekali się jeszcze dwóch synów: Romeo i Cruz'a oraz córki Harper.

Victoria Beckham z synem BrooklynemVictoria Beckham z synem Brooklynem Instagram.com

Oni zostali rodzicami w młodym wieku. Adele 

U szczytu sławy Adele wraz z wieloletnim partnerem doczekali się na świecie syna. Piosenkarka miała wówczas 24 lata. Jej związek nie przetrwał, w jednym z wywiadów odpowiedziała jak zareagował na to mały Angelo

AdeleAdele fot. Instagram

Więcej o tej sprawie przeczytasz na stronie głównej Plotek.pl

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.