Brooke Shields o błędzie młodości. Była uznawana za "najsłynniejszą dziewicę na świecie". Teraz żałuje

Szczyt kariery Brooke Shields przypadł, gdy była jeszcze nastolatką. W niedawnym wywiadzie aktorka wróciła do tamtych czasów i zdradziła, że żałuje wyznania o byciu dziewicą w wieku 20 lat. Sprawdźcie dlaczego.

Brooke Shields zabłysnęła jeszcze w wieku nastoletnim. Kobieta zyskała ogromną sławę dzięki roli w "Błękitnej lagunie" i kampanii reklamowej dżinsów marki Calvin Klein. Wtedy uznano ją za symbol zmysłowości. Niestety młoda aktorka nie ustrzegła się drobnych błędów niosących za sobą spore konsekwencje. Ostatnio wyznała, że bardzo żałuje przyznania się do bycia dziewicą w wieku 20 lat. To właśnie z tego powodu przez lata zmagała się z mianem "najsłynniejszej dziewicy na świecie". 

Zobacz wideo Najgorsze i najbardziej szalone imprezy? Wyznania gwiazd w Kole Plotka

Brooke Shields niegdyś wyznała, że w wieku 20 lat była dziewicą. Teraz żałuje 

Brooke Shields aktywnie działa w mediach społecznościowych. Od jakiegoś czasu prężnie prowadzi serię podcastów. W ostatnim odcinku podcastu "Now What? With Brooke Shields" aktorka rozmawiała z przyjaciółką Ali Wentworth, również aktorką, o błędach młodości. Brooke Shields jednoznacznie nawiązała do wyznania o dziewictwie. 

Myślę, że błędem było to, że byłam tak otwarta na temat mojego dziewictwa, bo później bardzo długo się to za mną ciągnęło - wyznała Brooke Shields w podcaście. 

Kobieta skrupulatnie wyjaśniła, że ta kwestia ujrzała światło dzienne w 1985 roku, gdy Shields studiowała na Uniwersytecie Princeton. To właśnie wtedy zdecydowała się na wydanie poradnika dla kobiet "On Your Own". W jednym z rozdziałów poruszyła temat seksualności i przyznała, że w wieku 20 lat wciąż jest dziewicą. Wyznanie miało na celu uświadomienie kobietom, by nie robiły niczego wbrew sobie. 

W W podcaście Brooke Shields zdradziła, że po słynnym wyznaniu czuła się bardzo niezręcznie, wręcz niekomfortowo. Wszystko przez to, że po szczerym stwierdzeniu musiała wielokrotnie rozmawiać o tym z o wiele starszymi mężczyznami, którzy prowadzili programy telewizyjne i często wypominali jej tę kwestię. 

Byłam na linii ognia w tak młodym wieku. (...) Stałam się najsłynniejszą dziewicą na świecie - mówi Brooke Shields w podcaście. 

Aktorka stwierdziła jednak, że mimo wszystko dzięki temu wyznaniu zdobyła doświadczenie i nauczyła się funkcjonowania w branży, z którą przez lata była związana. 

Więcej o tej sprawie przeczytasz na stronie głównej Plotek.pl

Więcej o: