Przed laty prowadziła "Wielką grę". Teraz Stanisława Ryster bojkotuje jubileusz TVP. Ostre słowa. "Szczyt chamstwa!"

Stanisława Ryster, prowadząca przed laty program "Wielka gra", zapowiedziała, że nie zamierza świętować jubileuszu TVP. Gwiazda ma za złe szefostwu stacji sposób, w jaki zdjęto jej program z ramówki.

Stanisława Ryster przez lata prowadziła jeden z najtrudniejszych teleturniejów w polskiej telewizji. "Wielka gra" przyciągała przed ekrany tłumy, ale to nie wystarczyło, żeby program utrzymał się w coraz mniej ambitnej ramówce. W 2006 roku show skasowano, a Stanisławie Ryster podziękowano w takim stylu, że gwiazda wciąż ma o to żal.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

Stanisława Ryster ostro o TVP

TVP na 13 listopada zapowiedziało emisję specjalnego jubileuszowego koncertu. Telewizja Polska kończy w tym roku 70 lat. Koncert zgromadzi obecne i byłe gwiazdy związane ze stacją. Zabraknie jednak Stanisławy Ryster, która konsekwentnie nie chce być w żaden sposób łączona z tą telewizją. W rozmowie z "Faktem" wyjaśniła, że chodzi o to, jak podziękowano jej za lata pracy przy "Wielkiej grze". Okazuje się, że Ryster nie poinformowano w ogóle o skasowaniu teleturnieju - o wszystkim dowiedziała się z... gazet.

Zrobili mi świństwo, bo ukrywali w tajemnicy do ostatniej chwili, że zdejmują z anteny "Wielką grę". Dowiedziałam się o tym z porannej prasy. To był szczyt chamstwa. Jak zdjęli mój program, to moja noga więcej tam nie postała. I już nie postanie - podsumowała.

Nic dziwnego, że Stanisława Ryster chowa urazę i nie zamierza wziąć udziału w obchodach 70-lecia TVP.

Nie tylko Stanisława Ryster nie będzie świętować

Co prawda powody będą tu inne, ale nie tylko Stanisław Ryster nie będzie hucznie świętować jubileuszu TVP. Maryli Rodowicz też nie zobaczymy w czasie koncertu w najbliższą niedzielę. Rodowicz tego samego dnia ma już uzgodniony koncert w Częstochowie i nie da rady przyjechać do Warszawy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.