Doda w końcu to zrobiła! Pochwaliła się romantycznym zdjęciem. Partner okazał jej czułość

Doda już nie musi ukrywać związku i coraz chętnie pokazuje, jak spędza czas z nowym ukochanym. Na jej Instagramie ukazało się romantyczne zdjęcie.

W sobotę 5 listopada na Polsacie wyemitowano finałowy odcinek show "Doda. 12 kroków do miłości". Piosenkarka spotykała się z mężczyznami, analizowała randki z psychologiem, a w ostatnim odcinku spędziła czas w towarzystwie Stefana, który patrzył na nią z ogromną miłością w oczach. Mimo że przyjaciele Doroty Rabczewskiej bardzo go polubili, a siostra uczestnika była zachwycona jego wybranką, ta nie zdecydowała się na kontynuowanie relacji. Okazało się, że poznała kogoś poza programem. 

Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

Doda już nie ukrywa związku 

Cztery miesiące później Doda ponownie spotkała się ze swoim psychologiem i zaskoczyła szokującym wyznaniem. Okazuje się, że jej serce jest zajęte przez mężczyznę, którego zna od dawna. Przyznała, że mimo wszystko się boi, że samo uczucie nie wystarczy do zbudowania długotrwałej relacji. Jej słowa podsyciły plotki sprzed miesięcy. Niespełna tydzień po zakończeniu emisji show Dorota Rabczewska opublikowała zdjęcie, na którym trzyma za rękę ukochanego. Widać, że ma tatuaże, a w tle słyszymy jej najnowszy singiel.

I tak za rękę mnie złap. I te kilka zdań wystarczy bym ja - słyszymy.

Doda z nowym partneremDoda z nowym partnerem Instagram @dodaqueen

Już w czerwcu mogliście przeczytać, że Doda znalazła szczęście u boku tajemniczego mężczyzny. Paparazzi przyłapali ją w towarzystwie byłego partnera Doroty Gardias. Sama piosenkarka jakiś czas później przez przypadek pokazała, że na case'ie od telefonu znajduje się romantyczne zdjęcie z umięśnionym mężczyzną. Fani szybko zaczęli spekulować, że to właśnie Dariusz Pachut skradł jej serce. Myślicie, że Rabczewska niebawem zdradzi, czy mają rację?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.