Gala Złotego Buta. Robert i Anna Lewandowscy na czerwonym dywanie. Przyjechali osobno samochodami za ponad dwa miliony

Robert Lewandowski odebrał Złoty But za sezon 2021/2022. Zobaczcie, jak on i jego żona prezentowali się podczas uroczystości.

9 listopada odbyła się gala wręczenia jednej z najbardziej prestiżowych nagród indywidualnych dla napastników grających w ligach europejskich. Po raz drugi Złotym Butem uhonorowany został Robert Lewandowski za zdobycie 35 bramek w sezonie 2021/2022 w barwach Bayernu Monachium. Podczas tej wyjątkowej dla niego chwili nie mogło u jego boku zabraknąć Anny Lewandowskiej

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Stylowi Anna i Robert Lewandowscy brylują na gali Złotego Buta 

Niedługo po tym, jak oficjalnie ogłoszono transfer Roberta Lewandowskiego do nowego klubu, piłkarz obiecał, że nauczy się mówić po hiszpańsku. Nie rzucił słów na wiatr i gdy odbierał nagrodę, dał popis językowych umiejętności. Jego przemowa została nagrodzona brawami.

Jestem bardzo szczęśliwy w Barcelonie. Jestem przekonany, że przyszły rok też będzie bardzo dobry, Barcelona to więcej niż klub. Dla mnie ta nagroda jest bardzo ważna - powiedział w języku hiszpańskim.

A po angielsku dodał:

Chciałem przede wszystkim podziękować, zarówno bliskim, żonie, jak i kolegom z Bayernu i teraz z Barcelony, bez których nie byłoby tych wszystkich moich goli. Jestem szczęśliwy, że mogłem po raz drugi odebrać to wyróżnienie i tylko ja wiem, jak ciężko na to zapracowałem. Mam nadzieję, że z Barceloną też będę zdobywał trofea.

Tego wieczoru zarówno on, jak i jego żona wyglądali olśniewająco. Anna Lewandowska do żółtej marynarki od Dolce & Gabbana dobrała czarne spodnie. Całość uzupełniła pasującymi kolorystycznie szpilkami i torebką zaprojektowaną również przez słynny włoski duet. Z kolei Robert miał na sobie granatowy garnitur, który uzupełnił czerwoną kamizelką. Trenerka relacją z imprezy oczywiście pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała kadry z uroczystości.

 

Co ciekawe, piłkarz i jego żona przybyli na imprezę osobno. Trzeba przyznać, że zrobili wejście w wielkim stylu. Zawodnik FC Barcelony podjechał wartym półtora miliona złotych bentleyem, a Anna mercedesem za milion. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Screen: YouTube/@MARCA

Auto Roberta LewandowskiegoAuto Roberta Lewandowskiego Screen: YouTube/@MARCA

Więcej zdjęć znajdziecie w przygotowanej u góry strony galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.