Piotr Stramowski spotkał się z tajemniczą blondynką z dzieckiem. Wybrali się na kebaba

Piotr Stramowski spotkał się z tajemniczą kobietą w centrum Warszawy. Towarzyszył im kilkuletni chłopiec. Widać, że wszyscy dobrze się bawili. Całość uwiecznili fotoreporterzy.

Gdy gruchnęła wieść o rozstaniu jednego z najbardziej znanych aktorskich małżeństw, Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke, wielu trudno było w to uwierzyć. Para poznała się w 2013 roku na planie dramatu "W spirali". Po trzech latach wzięli ślub, a po kolejnych trzech na świat przyszła ich córka, Helena. W 2022 roku, kiedy minęły następne trzy lata, małżonkowie ogłosili zakończenie związku. Ponieważ show-biznes nie znosi próżni, zaczęto podejrzewać, że w życiu Stramowskiego pojawiła się nowa kobieta. Aktor nie potwierdzał tych rewelacji. Jednak nowe zdjęcia wykonane przez paparazzi mogą podsycić plotki.

Zobacz wideo Czy Piotr Stramowski zagra transwestytę?

Piotr Stramowski na spotkaniu z kobietą i chłopcem

Piotr Stramowski został sfotografowany w środę na warszawskiej Saskiej Kępie podczas spotkania z jasnowłosą kobietą i kilkuletnim chłopcem, być może jej synem. Jak wynika z informacji, które otrzymaliśmy, aktor podjechał na umówione miejsce razem z chłopcem. Pomógł mu wysiąść z samochodu, a następnie dołączyła do nich młoda kobieta. 

Zdjęcia ze spotkania Piotra Stramowskiego z nieznajomą znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Nie wiadomo, kim blondynka ze zdjęć jest dla Stramowskiego, ale wygląda na to, że dobrze się znają, a ich relacje są serdeczne. Z pewnością chłopczyk też zna aktora nie od dziś - podczas spotkania ufnie się w niego wtulał, chwytał go też za rękę. W pewnej chwili zrobiło się jeszcze bardziej swobodnie i kilkulatek wskoczył kobiecie na ramiona, a ta poniosła go przez chwilę "na barana".

Cała trójka zdecydowała się trochę posilić. Wybór padł na tureckie jedzenie. Aktor i jego towarzysze zamówili po kebabie i raczyli się fast foodami na powietrzu. Po skończonym posiłku postanowili, że jeszcze trochę pospacerują po okolicy. Wreszcie wszyscy razem wsiedli do auta i odjechali.

Jak myślicie, kim dla Stramowskiego są uczestnicy tego środowego spotkania?

Zdjęcia ze spotkania Piotra Stramowskiego z nieznajomą znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.