Nastoletnie dzieci Jacka Borkowskiego zadebiutowały na ściance. Magda to kopia mamy. Jacek junior poszedł w ślady ojca

Jacek Borkowski wprowadził na salony nastoletnie dzieci, Magdalenę i Jacka. Towarzyszyli mu na premierze "Proroka" Michała Kondrata. Zdjęciami z tego wydarzenia aktor pochwalił się na Instagramie.

O Jacku Borkowskim szersza publiczność usłyszała dzięki roli Piotra Rafalskiego w "Klanie". Aktor początkowo kreował tam czarny charakter, ale jego postać z czasem ewoluowała w zupełnie innym kierunku, dzięki czemu widzowie zaczęli cieplej go odbierać. Swoich sił w branży próbowała też najstarsza córka artysty, Karolina Borkowska, która trafiła do obsady "Na dobre i na złe". Porzuciła jednak aktorstwo i dziś realizuje się prowadząc agencję PR-ową. Borkowski zaczął za to wprowadzać na salony młodsze dzieci, Jacka i Magdalenę, ze związku z trzecią żoną, nieżyjącą już Magdaleną Gotowiecką.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Jacek Borkowski bryluje na premierze filmu w towarzystwie nastoletnich dzieci

19-letni dziś Jacek Borkowski junior idzie w ślady ojca. Ma już na koncie występy w Teatrze Maskarada w Radzyminie. Został tam nawet dostrzeżony, otrzymując wyróżnienie dla Najlepszego Aktora. Nastolatek realizuje się też w muzyce, współpracując z grupą Gniazdo Bociana. O 16-letniej Magdalenie wiadomo niewiele. Zdjęcie uczennicy z podpisem "Madzia dorasta" ukazało się na początku roku na Instagramie jej ojca, ale ona sama do tej pory nie udzielała się medialnie.

Zdjęcia Jacka Borkowskiego, w tym ujęcia z premiery w towarzystwie dzieci, znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Nic dziwnego, że pojawienie się Borkowskiego na ściance w towarzystwie rzadko widywanych syna i córki zwróciło uwagę fotoreporterów. 8 listopada całą rodziną udali się na premierę "Proroka", filmowej biografii prymasa Wyszyńskiego, w reżyserii Michała Kondrata.

 

Tego dnia panowie postawili na klasyczne, eleganckie stylizacje - ciemne garnitury i koszule z krawatami. Magdalena nieco bardziej zaszalała, wybierając skórzaną kurtkę, spodnie z podwyższonym stanem i top odsłaniający odrobinę ciała.

Nie da się ukryć, że Magdalena odziedziczyła urodę i wdzięk po mamie. Jej brat to z kolei młodsza kopia ojca.

Jak się zaprezentowali?

Zdjęcia Jacka Borkowskiego, w tym ujęcia z premiery w towarzystwie dzieci, znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.