Król Karol III i Camilla mają nieślubne dziecko? Australijski "syn" pary nie odpuszcza. Pokazał zdjęcie

Król Karol III i królowa małżonka Camilla mają ponoć nieślubnego syna, którego ukryli przed światem i oddali do adopcji. Brzmi realnie? Z pewnością tak dla Simona Dorante-Day'a, który uważa, że jest dzieckiem pary. Co ciekawe, ma na to szereg "dowodów".

Simon Dorante-Day ma 56 lat i pochodzi z Australii. Mężczyzna jest ojcem dziewiątki dzieci i twierdzi, że jego ojcem jest król Karol III, a matką królowa małżonka Camilla. Według niego pojawił się na świecie, kiedy Karol miał zaledwie 17 lat. Aby uniknąć skandalu w rodzinie królewskiej, został rzekomo odesłany do adopcji. W trakcie dorastania miał zostać poddany okrutnym zabiegom, aby ukryć jego podobieństwa do ojca. Twierdzi, że zmieniono mu kolor tęczówki i upiłowano zęby. Prawdę o swoim pochodzeniu poznał dopiero na łożu śmierci adoptowanej babci, która wyznała, że była pracownicą na dworze królowej Elżbiety II

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Simon Dorante-Day twierdzi, że król Karol III jest jego ojcem. Chce nakłonić go do testu DNA

Simon Dorante-Day próbował już udowodnić, że płynie w nim błękitna krew. Przed śmiercią królowej Elżbiety II wysłał do monarchini list z prośbą o to, by przekonała Karola do testu DNA. 

Karol dostał to, czego chciał - dostał tron, dostał żonę, dostał wszystko. Ja też chcę dostać to, o co walczę. (...) Jeśli nie jest moim ojcem, niech to udowodni - wyznał w rozmowie z "7News". 

Jak się zapewne domyślacie, nie otrzymał odpowiedzi. To go nie powstrzymało i dalej walczy o swoją "prawdę". Niedawno pokazał w australijskiej telewizji zdjęcia z młodości, na których, jak twierdzi, jest łudząco podobny do swojej biologicznej matki, Camilli. Podobieństwo jest według niego tak uderzające, że nawet "prawowity" syn Camilli, Tom Parker-Bowles przegrywa w tym porównaniu.

Myślę, że porównania między mną a Tomem Parker-Bowlesem są jednymi z najciekawszych. Wierzę, że mamy tę samą matkę, Camillę. I chociaż mamy różnych ojców, widać tak wiele podobieństw - zawsze były one oczywiste dla mnie i wielu moich zwolenników. Jest też wiele podobieństw między mną, a bratem Camilli, Markiem Shandem - dodał. 

Więcej zdjęć rodziny królewskiej znajdziesz w galerii na górze strony.

Simon Dorante Day wygląda jak jego rzekoma matka Camilla? "Bardziej jak członek Bee Gees"

Jak twierdzenia Simona Dorante-Day'a odbierane są przez widzów stacji? Do "dowód" na pokrewieństwo z królową małżonką Camillą podchodzą z przymrużeniem oka.

Powodzenia w zmuszeniu rodziny królewskiej do wykonania testu DNA...
Jeśli on ma 56 lat, to urodził się w 1966 roku. Karol miał 18, a Camilla 19 lat. Ze wszystkich prasowych doniesień wiemy, że poznali się dopiero w połowie lat 70. Oczywiście wszystko jest możliwe, ale podejrzewam, że zdolności matematyczne pana Dorante-Day'a są w nie najlepszej kondycji. 
Jak dla mnie to on bardziej wygląda jak członek Bee Gees - czytamy w komentarzach na Twitterze.

Jak sądzicie, czy to prawdziwy nieślubny syn Karola i Camilli?

Zobacz też: Księżna Kate miała sposób na rywalki. Dzięki temu inne nie podrywały księcia Williama

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.