Natalia Siwiec w bikini kontra zdegustowany fan. "Dramat, jakie to puste". Celebrytka odpisała. Ostro

Z Natalią Siwiec nie ma co zadzierać. Gdy wrzuciła do sieci kolejne wideo przedstawiające ją w bikini, jeden z internautów ostro je skomentował. W odpowiedzi celebrytka odgryzła się jeszcze ostrzej.

Natalia Siwiec dekadę temu przebiła się do celebryckiego mainstreamu i ma się tam wyjątkowo dobrze. Na Instagramie, który aktualnie uchodzi za najlepszy barometr popularności, obserwuje ją 1,3 mln osób. Celebrytka, chcąc podtrzymać zainteresowanie, chętnie pokazuje swoją codzienność, często pozuje w skąpych strojach. Przy okazji zbiera komplementy. O ile figura 39-latki jest nienaganna, to śmiałe ujęcia i wycięte stroje nie wszystkim się podobają. Modelka ma jednak wprawę w odpieraniu internetowych ataków, co niedawno znowu jej się przydało.

Doda Martyna WojciechowskaPolskie gwiazdy na odważnych okładkach. Wojciechowska żałuje, a Mucha wręcz przeciwnie

Zobacz wideo Fryzjerka Natalii Siwiec była zaskoczona wyglądem jej włosów

Natalia Siwiec ostro odpowiada na zaczepkę

Mama pięcioletniej Mii wywiązywała się z kolejnej instagramowej współpracy reklamowej, pokazując się fanom w sporo odkrywającym bikini z motywem lamparcich cętek. Strój w kolorze cielistym, dzięki sprytnym naszyciom, sprawiał wrażenie jeszcze bardziej skąpego, niż był w rzeczywistości. Modelka nie ograniczyła się do statycznego prezentowania produktu - zaczęła kołysać się w rytm przygrywającej jej muzyki.

Zdjęcia Natalii Siwiec znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Widok ten zachwycił część internetowej publiczności Natalii, innych nieco zgorszył. Pojawiło się nawet kilka wpisów od pań twierdzących, że za nic w świecie nie włożyłyby takiego kostiumu. Takie uwagi celebrytka ignorowała, ale jeden komentarz musiał ją rozsierdzić, bo odpisała autorowi w dość kąśliwym tonie. Z klasą zareagowała na chamską zaczepkę. 

Poza cy*kami masz coś do zaprezentowania swoją osobą? Dramat, jakie te kobiety są puste - grzmiał komentujący.
Ty się tego nigdy nie dowiesz, bo raczej marne szanse na to, byśmy się poznali bliżej, byś mógł to ocenić - odparowała Natalia.
 

Jodie Comer, ZendayaDziesięć najpiękniejszych celebrytek świata. Ranking otwiera Jodie Comer

Trzeba przyznać, ze celebrytka wyjątkowo dobrze poradziła sobie z prostackim komentarzem i nie pozwoliła wytrącić się z równowagi. 

Zdjęcia Natalii Siwiec znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: