Rebel Wilson zaręczyła się z partnerką po siedmiu miesiącach znajomości? Aktorka komentuje

Rebel Wilson jakiś czas temu dokonała coming outu i ogłosiła, że jest w szczęśliwym związku z kobietą. Teraz zagraniczne media donoszą, że panie się zaręczyły. Aktorka odpowiedziała.

Rebel Wilson zyskała sławę w Hollywood jako aktorka komediowa o pełniejszych kształtach. W takich też rolach często była obsadzana. Grała m.in. "Fat Amy" w trylogii "Pitch Perfect" a także wielu innych produkcjach. W 2020 roku aktorka postanowiła zadbać o zdrowie. W półtora roku zgubiła 35 kilogramów. Jej metamorfoza zachwyciła wszystkich. W czerwcu tego roku Rebel Wilson ogłosiła, że jest w związku z kobietą. Teraz zagraniczne media rozpisują się, jakoby panie zaręczyły się po siedmiu miesiącach znajomości. Aktorka zabrała głos na Instagramie.

Agnieszka LitwinAgnieszka Litwin sporo przeszła. Poznaj sekret sylwetki

Zobacz wideo Rebel Wilson ucztuje w basenie na wakacjach

Rebel Wilson się zaręczyła? Jest odpowiedź aktorki

Rebel Wilson i wybranka jej serca, Ramona Agruma, poznały się wiosną tego roku. Kobieta pochodzi z Litwy i jest projektantką ekskluzywnych dresów. Jak donosi "Page Six", krótki staż wystarczył, aby kobiety były pewne, że chcą spędzić ze sobą resztę życia. Plotki obiegły Hollywood po halloweenowej imprezie, na której zakochane miały ogłosić, że są już po zaręczynach. W sobotni wieczór Rebel Wilson zabrała głos na InstaStories.

Dziękujemy za życzenia, ale nie jesteśmy zaręczone - napisała aktorka pod zdjęciem zrobionym w Disneylandzie.

Rebel Wilson z partnerkąRebel Wilson z partnerką Fot. @rebelwilson

Rebel Wilson na wakacjachRebel Wilson zdradza, że jej sylwetka zmieniła się w wakacje. Padły ważne słowa

Metamorfoza Rebel Wilson

Rok 2020 był przełomowy dla Rebel Wilson. Australijka sama nazywa go "rokiem zdrowia". Jednocześnie zaprzeczyła, że stosowała metodę Mayra, żeby zrzucić kilogramy. Zamiast tego postawiła na dietę wysokobiałkową, liczenie kalorii i długie spacery. Taką metodę poradził jej lekarz. Żeby urozmaicić sobie czas podczas chodzenia, zaczęła słuchać podcastów.

Więcej o: