Fagata przeszła spektakularną metamorfozę. Sporo schudła. Nie pomogły jej w tym naturalne metody

Influencerka Fagata przeszła niesamowitą metamorfozę. Dziś jest niemalże nie do poznania. W wykreowaniu odmienionego wizerunku nie pomogły jej żadne naturalne metody.

Agata Fąk, znana w sieci jako Fagata, to młoda i bardzo popularna influencerka. Na instagramowym profilu jej losy śledzi ponad milion obserwujących. Fagata zamieszcza odważne, nieraz kontrowersyjne fotografie i mocno eksperymentuje z wizerunkiem. Ostatnio przeszła spektakularną metamorfozę. Poddała się niezliczonej ilości zabiegom, które miały na celu poprawić jej sylwetkę. Trzeba przyznać, że wygląda rewelacyjne, ale metamorfozy nie dokonała naturalnymi sposobami. Zobaczcie, jak się zmieniła.

Zobacz wideo Wersow i szybkie strzały. Kto wygra Fame MMA?

FAgata "Gwiazdy o gwiazdach". Co celebryci myślą o Fagacie?

Fagata wygląda zupełnie inaczej. Wszystko zaczęło się od liftingu pośladków

Jakiś czas temu informowaliśmy o zabiegach modelujących ciało, którym poddała się Fagata. Teraz wracamy z jej spektakularną metamorfozą i całkowicie odmienionym wizerunkiem. Jest jeden haczyk. Influencerka nie dokonała tego naturalnymi metodami. Za wszystko musiała srogo zapłacić. Fagata jakiś czas temu nie mogła obejść się bez odważnych stylizacji i wyrazistego makijażu. Teraz to już przeszłość. Wygląda na to, że influencerka polubiła naturalny wygląd. W mediach społecznościowych coraz częściej możemy ją zobaczyć bez tony make upu i w luźnym dresie. Wszystko za sprawą zaproszenia do walki w oktagonie. Gdy Agata Fąk dostała się do Federacji High League, coraz częściej prezentowała się naturalnym looku, czym zachwyciła wiele fanek. Ponadto influencerka sporo schudła. Świeżo zamieszczone fotografie w mediach społecznościowych, dzieli dokładnie dwa lata. 

FagataFagata fot. Instagram

Masza Graczykowska, Fagata Masza kompromituje Fagatę. Prywatne rozmowy byłych przyjaciółek zostały opublikowane

Na pierwszym zdjęciu Fagata prezentuje się w mocnym makijażu i wyraźnie okrąglejszymi kształtami. Na drugim, możemy zobaczyć wysmuklone ciało bez grama makijażu. Fani influencerki nie mają wątpliwości, że Agata Fąk z roku na rok coraz bardziej się zmienia.

Więcej zdjęć odmienionej Fagaty znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Więcej o: