72-letnia tiktokerka zaskakuje wysportowaną sylwetką. Internauci tworzą na jej temat teorie spiskowe

Keiko Guest to 72-letnia tiktokerka. Kobieta non stop zachwyca internautów utrzymaną formą i sylwetką. Ostatnio zdradziła sekret dobrego wyglądu. Jednak na temat jej wizerunku pojawiły się również teorie spiskowe.

Emerytka zacięcie twierdzi, że nikt nie jest w stanie odgadnąć jej prawdziwego wieku. Większość ludzi uznaje ją za dwudziestoparolatkę. Keiko Guest jest w niesamowitej formie fizycznej, cały czas regularnie trenuje, dba o dietę i stara się prowadzić aktywny tryb życia. Kobieta jest bardzo zdeterminowana, by cały czas utrzymywać sylwetkę i formę, tak samo jak w młodszych latach. Internauci są osłupieni wyczynami emerytki. Nie wierzą jej, gdy otwarcie wyznaje, że ma 72 lata.

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Keiko Guest ma 72 lata i wciąż zaskakuje na TikToku

Keiko Guest pochodzi z Atlanty, w stanie Georgia. Kobieta w przeszłości zajmowała się zawodowym trenowaniem boksu. W wieku 50 lat przeszła jedynie lifting twarzy. Reszta jej ciała to zasługa diety i treningów. Emerytka nieustannie zaskakuje. Nie ma dzieci i w chwili obecnej jest singielką. Codziennie ćwiczy minimum dwie lub trzy godziny. Ma różnorodne zainteresowania sportowe. Trenuje m.in. gimnastykę, akrobatykę, taniec i balet. Nie stroni także od ćwiczeń siłowych. Jednak Keiko Guest wyznaje zasadę, że sekret jej młodego wyglądu nie zależy od reżimu ćwiczeń, a od diety. Emerytka uważa, że utrzymuje młodą i zdrową sylwetkę dzięki zachowywaniu roślinnej diety i unikaniu spożywania alkoholu. Kobieta aktywnie prowadzi profil w mediach społecznościowych i wchodzi w interakcje z fanami.

Ostatnio zdradziła, że ludzie wciąż nie dowierzają w jej wiek. Keiko Guest wyjawiła także, że nie ma problemu z brakiem zainteresowania płci przeciwnej. Dzięki temu może całkowicie skupić się na sobie, a dbanie o kondycję jest dla niej priorytetem.

Mam 72 lata, ale ludzie mówią, że wyglądam jak po dwudziestce, internetowe trolle są o mnie zazdrosne - wyznała Keiko Guest na TikToku.

Keiko Guest zgromadziła już ponad 480 tysięcy obserwujących na TikToku. Chętnie dodaje filmiki i dzieli się fitnessowym doświadczeniem. Internauci są nią wprost zachwyceni. Choć trudno uwierzyć im w jej wiek, to nie szczędzą jej komplementów.

Dziewczyno, nie masz 72 lat, masz raczej 22 lata.
Jesteś inspiracją - chwalą fani.

Niestety emerytka spotyka się również z hejtem. Według jej teorii, konto w mediach społecznościowych odwiedzają specjalnie wynajęte trolle, by krytykować jej ciało.

Wyglądasz bardzo dobrze jak na swój wiek i wydajesz się bardzo zdrowa. Proszę, przestań nosić ubrania, jakbyś miał 16 lat, bo to wygląda głupio.
Nie wyglądam tak dobrze, a mam 35 lat - zarzucają internauci.

A wy co sądzicie o 72-letniej kobiecie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.