Agnieszka Litwin schudła aż 18 kilogramów. Tylko nam zdradziła sekret figury [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agnieszka Litwin zdobyła sympatię biorąc udział w "Tańcu z Gwiazdami". W rozmowie z reporterem Plotka zdradziła, jak udało jej się wypracować wymarzoną sylwetkę. Metamorfozę zawdzięcza kilku rzeczom.

Agnieszka Litwin jest aktorką kabaretową, która w ostatnim czasie dała się poznać szerszej publiczności za sprawą udziału w tanecznym show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Uczestniczka programu odpadła w czwartym odcinku, mimo to zdobyła sympatię widzów, którzy byli pod ogromnym wrażeniem tego, jak zmieniała się jej sylwetka na przestrzeni kilku odcinków. Okazuje się, że Agnieszka Litwin wprowadziła do diety kilka zasad, dzięki którym udało jej uzyskać wymarzoną figurę

Polecamy: Agnieszka Litwin walczyła z rakiem piersi. Gwiazda kabaretu Jurki opublikowała nowe zdjęcie po kontrolnych badaniach

Zobacz wideo Agnieszka Litwin przeszła sporą metamorfozę. Schudła aż 18 kilogramów!

Agnieszka Litwin zdradziła sekret figury. Zmiany wprowadziła, kiedy zachorowała na nowotwór

Aktorka kabaretowa w rozmowie z reporterem Plotka, Maciejem Lechocińskim, zdradziła, czemu zawdzięcza szczupłą sylwetkę. Okazuje się, że zmiany wprowadziła już wtedy, kiedy zaczęła chorować na nowotwór.

Zobacz też: Gwiazda kabaretu Jurki, Agnieszka Litwin, ma raka. Podzieliła się zdjęciem po operacji

Ja zaczęłam tak naprawdę te zmiany po tym, jak zakończyłam leczenie, ponieważ chorowałam na nowotwór złośliwy. Mówię o tym. Namawiam do badań profilaktycznych bardzo wszystkich, żeby o to dbali. Potem zmieniłam podejście do życia, właściwie bardzo zmieniłam wszystko, co mi nie służyło - podkreśliła.

Następnie dodała, że zaczęła chodzić na siłownię po jakimś już czasie od leczenia. Jak przyszła propozycja od "Tańca z Gwiazdami", to Agnieszka Litwin była już dziesięć kilogramów lżejsza, a po programie zgubiła dodatkowo osiem kilogramów. Jeżeli chodzi o dietę, to stawia na umiar i zdrowe odżywianie.

Ogólnie zaczęłam mniej jeść, nie jeść w nocy. (...) Po prostu jem trzy posiłki, duże śniadanie. Jest takie powiedzenie: "Śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi" - podsumowała.

Więcej o diecie Agnieszki Litwin dowiesz się, klikając w nagranie na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.