Artur Żmijewski z żoną na czerwonym dywanie. Postawiła na oryginalną stylizację. Wyglądała świetnie

Artur Żmijewski pojawił się z żoną na gali Doskonałość Roku "Twojego Stylu". Aktor postawił na klasyczny garnitur, ale Paulina Żmijewska pozwoliła sobie na nieco szaleństwa.

3 listopada w Warszawie odbyła się gala Doskonałość Roku. Jak co roku podczas gali organizowanej przez magazyn "Twój Styl" nagradzane są najlepsze kosmetyki męskie i damskie. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd z pierwszych stron gazet. Wśród nich był między innymi Piotr Stramowski, a także Agnieszka Grochowska czy Magdalena Cielecka. Sporo szyku zadał również Artur Żmijewski, który prezentował się doskonale u boku żony Pauliny.

Zobacz wideo Julia Wieniawa kocha bawić się modą. "Można mieszać wszystko"

Artur i Paulina Żmijewscy w genialnych kreacjach na gali Doskonałość Roku

Artur Żmijewski poznał żonę, kiedy jeszcze był w liceum, w latach 90. Kiedy rozpoczął naukę w PWST w Warszawie, byli już parą. Mają troje dzieci: 29-letnią Ewę, 22-letniego Karola i 20-letniego Wiktora. Sam aktor o życiu prywatnym mówi niewiele, podobnie jak jego żona. Teraz jednak para pojawiła się na wspomnianej gali. 

Artur Żmijewski i Paulina ŻmijewskaArtur Żmijewski i Paulina Żmijewska AKPA

Sprawdź również: Córka Żmijewskiego nie powiedziała mu, że jest w związku z kobietą. "Dowiedział się od mamy". Tak zareagował

Artur Żmijewski postawił na czarny garnitur, który zestawił z krawatem i butami w tym samym kolorze. Stylizacja charakteryzowała się dużą marynarką marynarką z licznymi kieszeniami i guzikami. Żona aktora wybrała dużo bardziej oryginalną kreację. Była ubrana w długą, różową i bardzo obszerną suknię oraz złote szpilki na niskim obcasie, a dodatkiem była świecąca, bordowa torebka. Zakochani nie rozstawali się na krok i wyglądali znakomicie. Zajrzyjcie koniecznie do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć Artura i Pauliny Żmijewskich oraz innych gwiazd, które pojawiły się na imprezie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA