Wpadka Rozenek. Pomyliła imię ekspertki z "Dzień dobry TVN". Próbowała obrócić to w żart. Nie wyszło

Małgorzata Rozenek od niedawna realizuje się jako gospodyni w "Dzień dobry TVN". Nie ustrzegła się jednak wpadki. Na wizji pomyliła imię jednej z ekspertek programu. Próbowała ratować sytuację, ale spadła na nią krytyka internautów.

Małgorzata Rozenek w tym roku spełniła zawodowe marzenie i została prowadzącą "Dzień dobry TVN". Celebrytka w śniadaniówce pojawia się u boku doświadczonego dziennikarza, Krzysztofa Skórzyńskiego. Nowa prowadząca bardzo stara się, żeby dobrze wypaść w programie, ale zbiera mieszane recenzje. Niektórzy doceniają jej zapał i zaznaczają, że to dopiero początki. Inni z kolei podkreślają, że brakuje jej warsztatu. Niestety ostatnio Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę. Pomyliła imię jednego z gości. Próbowała jeszcze obrócić całą sytuację w żart, ale wyszło raczej kiepsko.

Zobacz wideo "Dzieciaczki", "masełko", "chlebeczek" - Małgorzata Rozenek nienawidzi zdrobnień. A co z "Gosią"?

Małgorzata Rozenek pomyliła imię ekspertki. Internauci: Porażka

Na jednym z TikTokowych kont pojawił się fragment "Dzień dobry TVN". Możemy na nim zobaczyć Małgorzatę Rozenek, która stoi przy manekinie i zapowiada jedną z modowych ekspertek.

Z takiej sukienki można zrobić tyle różnych stylizacji. Ja nie będę tu na razie obnażać naszego manekina, chociaż mam na to ochotę. Pokażemy wam, a dokładnie pokaże nam Patrycja Mikulska, jak to zrobić - powiedziała Małgorzata Rozenek.

Krzysztof Skórzyński szybko wyłapał błąd koleżanki i postanowił ją poprawić.

Paulinka... - odrzekł Krzysztof Skórzyński.

Małgorzata Rozenek próbowała ratować sytuację, obracając ją w żart. 

A, że Patrycja ma na imię Paulina, to pokaże nam Paulina - skwitowała Małgorzata Rozenek.

Wpadka Małgorzaty Rozenek nie umknęła uwadze jej fanów. Pod postem na TikToku zaroiło się od krytycznych komentarzy.

Profesjonalizm całe 3 proc., brawo.
W "Projekt Lady" wiecznie myliła imiona.
Cały czas taka spięta.

To tylko niektóre komentarze, które pojawiły się pod postem z wpadką Małgorzaty Rozenek na TikToku. Nie wszyscy byli jednak tak krytyczni. Były też głosy wsparcia, podkreślające, że prowadząca mimo wszystko wybrnęła z sytuacji i że to jej początki w programie. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o: