Rafał Brzozowski zachwycony Dodą. Komplementom nie było końca. W TVP takie pochwały by nie przeszły

Rafał Brzozowski jest niekwestionowaną gwiazdą TVP. Wokalista w najnowszym wywiadzie zdecydował się zasypać pochwałami Dodę. Stacja, w której pracuje piosenkarz, od wielu lat nie jest przychylna dla artystki.

Rafał Brzozowski wydaje nową płytę. W najnowszym dziele pojawi się dziesięć utworów w klimacie swingowo-jazzowym. W trakcie promocji Rafał Brzozowski udzielił kilku wywiadów. W jednym z nich został zapytany o ścieżkę muzyczną Dody. Przychylne słowa prowadzącego "Jaka to melodia?" mogą być całkowitym zaskoczeniem dla TVP.

Zobacz wideo Eurowizja 2021. Maffashion staje w obronie Rafała Brzozowskiego

Rafał BrzozowskiRafał Brzozowski o relacjach z kobietami w cierpkich słowach. Aż tak cierpiał?

Rafał Brzozowski zasypał Dodę komplementami. Co na to TVP?

Trzeba przyznać, że Doda ostatnio zaskakuje. Jej najnowsze utwory już stały się hitami. W finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wokalistka zabłysnęła na scenie. Zachwyt okazała zarówno publiczność, jaki i jurorzy. Jedynie Andrzej Piaseczny oszczędził oklasków. Ostatnio w rozmowie z serwisem Świat Gwiazd, Rafał Brzozowski został zapytany o muzyczną karierę Dody. Piosenkarz nie szczędził artystce przychylnych słów. 

Słyszałem utwory Dody. Doda idzie konsekwentnie dosyć mocno, zawsze dużo wokół tego się dzieje, chyba tak robi od lat. Gratuluję. Jak robi coś nowego, to fajnie.

Zachwyt Rafała Brzozowskiego może nieco zaskakiwać. Zwłaszcza TVP. Doda od kilku lat nie jest pokazywana i promowana przez telewizję publiczną. Istnieje teoria, że znaczący wpływ na te decyzje swego czasu miała żona Jacka Kurskiego, Joanna. 

Rafał BrzozowskiRafał Brzozowski będzie miał benefis. Na widowni... statyści. Stawka: 50 zł

W kilku wywiadach Doda przyznała, że całkowicie nie rozumie decyzji ówczesnego prezesa TVP. Jak twierdziła sama artystka, miała bardzo dobre relacje zarówno z Jackiem Kurskim, jak i jego małżonką. Istnieje prawdopodobieństwo, że po odejściu Jacka Kurskiego , wkrótce ta decyzja może ulec zmianie i Doda niedługo pojawi się z powrotem na antenie TVP

Więcej o: