Agnieszka Chylińska była już zamężna. Pierwsze małżeństwo trwało tylko 16 miesięcy. Uważała je za toksyczne

Agnieszka Chylińska trzyma dzieci i męża z dala od strzelających fleszy. Jeszcze mniej chętnie opowiada o dawnych partnerach, w tym o Krzysztofie Krysiaku, pierwszym mężu.

Agnieszka Chylińska konsekwentnie strzeże prywatności swojej rodziny. Jej dzieci, Ryszarda, Estery i Krystyny próżno szukać na ściankach, w reklamach i czy na imprezach branżowych. Niewiele też wiadomo o Marku, mężu wokalistki, mało kto nawet wie, jak on wygląda. W jednym z wywiadów w 2006 roku wokalistka przyznała jedynie, że jej (wówczas jeszcze) chłopak jest "bardzo duży". Niedługo potem paparazzi udało się go uchwycić na spacerze z Agnieszką i Ryszardem, ale wtedy przesłonił twarz czapką z daszkiem. Marek nie jest pierwszym mężem 46-latki. Była frontmenka O.N.A. wiążąc się z nim miała już za sobą jedno nieudane małżeństwo.

Zobacz wideo Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak wypytują Janka Klimenta o nieprzyzwoite słowa po czesku

Agnieszka Chylińska ma drugiego męża. Kim jest pierwszy?

Agnieszka Chylińska wyszła za mąż po raz pierwszy w 2002 roku, po trwającym sześć lat związku.  Gwiazda, deklarująca się wówczas jako osoba niewierząca, nie zdecydowała się na ceremonię w kościele. Z ówczesnym wybrankiem, Krzysztofem Krysiakiem, wzięła ślub cywilny. Zamiast białej klasycznej sukni postawiła na ciemnofioletową. Małżeństwo dwojga młodych przetrwało zaledwie 16 miesięcy. 

Zdjęcia Agnieszki Chylińskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

W wywiadzie dla magazynu "Pani" piosenkarka zasugerowała, że w przeszłości była w toksycznych relacjach z mężczyznami i dopiero przy Marku odkryła, czym jest prawdziwe partnerstwo. Chylińska niechętnie mówi o szczegółach zakończonych już związków. Przed laty, w jednym z programów telewizyjnych przyznała, że zanim poznała obecnego męża, była związana z tenisistą, który, jak to określiła, "był nie w porządku". 

O Krysiaku, zajmującym w przeszłości stanowisko menedżerskie w jednej z dużych wytwórni, nie wspomina. Wiadomo, że poznała go na imprezie zorganizowanej przez Roberta Gawlińskiego w 1996 roku.

Prawidłowy zapis pracy mojego serca poznałam po latach, gdy odkryłam miłość z wyboru, miłość jako postawę, w której jest się czasem powtarzalnie przenudnym, przeludzkim i prześmiertelnym. Miłość, którą się wybiera bez żebrów i błagań na kolanach. Miłość, która czasem nie daje o sobie znać w głębokiej ciemności. Ale jest. Miłość bez krzyków, awantur i niepewności - napisała na Instagramie.

Wygląda na to, że wiążąc się z Markiem dokonała właściwego wyboru.

Zdjęcia Agnieszki Chylińskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.