Miss Argentyny wzięła ślub z... Miss Puerto Rico! Kobiety przez dwa lata ukrywały związek

Ku zaskoczeniu fanów Miss Argentyny wraz z Miss Puerto Rico opublikowały filmik z własnego ślubu. Kobiety poznały się w 2020 roku na gali Miss Grand International i do tej pory trzymały związek w tajemnicy.

Mariana Varela, Miss Argentyny i Fabiola Valentín, Miss Puerto Rico poznały się dwa lata temu podczas Miss Grand International, Międzynarodowego Konkursu Piękności. Między Miss Argentyny a Miss Puerto Rico pojawiło się płomienne uczucie. Jednak kobiety postanowiły trzymać relację w tajemnicy. Dopiero kilka dni temu uchyliły światu rąbka tajemnicy i podzieliły się pięknymi fotografiami z własnego ślubu

Zobacz wideo Paulina Krupińska na Miss Polonia 2019 w sukience, w której wygrała konkurs w 2012 roku

Miss Argentyny wzięła ślub z Miss Puerto Rico. Do tej pory trzymały związek w tajemnicy

Kobiety przez całe dwa lata ukrywały związek. W mediach społecznościowych wielokrotnie publikowały wspólne posty. Często nie brakowało na nich znaczących gestów czy czułości. Jednak nikt nie przypuszczał, że Miss Argentyny i Miss Puerto Rico może łączyć coś więcej. Dopiero parę dni temu kobiety zdradziły, że są parą, a ponadto postanowiły sformalizować związek. W końcu postanowiły podzielić się miłością.

Podjęłyśmy decyzję o zachowaniu naszej relacji w sferze prywatnej, ale w tym szczególnym dniu postanowiłyśmy pokazać nieco więcej - napisała Fabiola Valentín na Instagramie.
 

Na dodanym wideo znalazły się wspomnienia z podróży w różne zakątki świata, m.in. kadry z plaży Jobos w Puerto Rico i romantyczny rejs łodzią w Meksyku. Nie zabrakło także spektakularnego momentu zaręczyn. Fabiola Valentín i Mariana Varela pochwaliły się niemal identycznym srebrnymi pierścionkami. 

Ceremonia ślubna dwóch miss odbyła się 28 października w San Juan. Na opublikowanych fotografiach możemy dostrzec także ślubne kreacje obu kobiet. Mariana Varela postawiła na biały żakiet zestawiony z ciemnymi rozszerzanymi spodniami. Natomiast Fabiola Valentín zaprezentowała się w białej sukni z frędzlami.