Małgorzata Socha na zdjęciu z mężem. Wow, te czarne włosy. "Nigdy w życiu bym nie poznała"

Małgorzata Socha zaskoczyła fanów zdjęciem z mężem, na którym pozują w przebraniach halloweenowych. Aktorka rzadko pokazuje go w mediach społecznościowych. Uwagę zwraca również metamorfoza gwiazdy.

Małgorzata Socha chroni prywatność, ale w ostatnim czasie pokazała w mediach społecznościowych twarze córek, a teraz opublikowała zdjęcie z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim, co również jest u niej na Instagramie rzadkością. Aktorka i inżynier są małżeństwem od 2008 roku. Gwiazda pokazała siebie i ukochanego w strojach na Halloween. Na zdjęciu trudno ją poznać.

Zobacz wideo

Małgorzata Socha i jej mąż w halloweenowych strojach. Takie zdjęcie to rzadkość

Małgorzata Socha poszła śladem wielu gwiazd i również postanowiła przebrać się na Halloween. Na zdjęciu na Instagramie widzimy ją w czarnym stroju i peruce. Aktorka postawiła także na mroczny makijaż. Jej mąż założył pasiastą marynarkę, a uzupełnieniem jego stylizacji była elegancka mucha.

 

Fani zwracają uwagę na przebranie aktorki, które bardzo ją odmieniło.

O kurczę, nigdy w życiu bym nie poznała.
Jaka zmiana. W pierwszej chwili nie poznałam pani.

Ktoś porównał Małgorzatę Sochę do postaci z "Rodziny Addamsów":

Normalnie Morticia.

Małgorzata Socha i jej mąż poznali się na wakacjach w Darłówku. Wówczas aktorka miała zaledwie 16 lat, a Krzysztof Wiśniewski był od niej trzy lata starszym ratownikiem. Zapewniają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Na początku dzieliła ich odległość, bo aktorka mieszkała w Warszawie, a jej wybranek studiował w Poznaniu. Obecnie Krzysztof Wiśniewski z zawodu jest inżynierem. Para wychowuje trójkę dzieci: córki Zofię i Barbarę oraz syna Stanisława. Są jedną z par znanych z show-biznesu z imponującym stażem - niedawno świętowali 14. rocznicę ślubu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.