To on ma być nowym chłopakiem Wiktorii Gąsiewskiej. Kim jest Jasper Sołtysiewicz?

Wiktoria Gąsiewska bawiła się na imprezie po finale 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Celebrytka już kilka razy balowała po planie programu. Tym razem jednak uwagę przykuł mężczyzna, który towarzyszył aktorce.

Wiktoria Gąsiewska zdobyła popularność dzięki takim produkcjom jak "Rodzinka.pl", "Kowalscy kontra Kowalscy", "Papiery na szczęście", "Krime Story. Love Story", "W lesie dziś nie zaśnie nikt" i "Barwy Szczęścia". Jej kariera dopiero nabiera rozpędu. 23-latka jest jedną z bardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia. Fanów interesuje też jej życie osobiste. Szczególnie dlatego, że od niedawna jest singielką.

Polecamy: Małgorzata Kożuchowska o pracy przy "Rodzince.pl": Byłam zbulwersowana. Stanął za nią Tomasz Karolak

Wiktoria Gąsiewska ma nowego partnera? Takie rewelacje obiegły media po finale 13. edycji Tańca z Gwiazdami. Skąd takie plotki? Nawet na krok nie odstępował jej bowiem tajemniczy mężczyzna. Przypomnimy, że do niedawna aktorka była związana z Adamem Zdrójkowskim. Para poznała się na planie "Rodzinki.pl". Aktorzy uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Dlatego ich rozstanie było wielkim zdziwieniem dla wszystkich. Niedawno celebrytka była widywana z Wojciechem Golą, teraz u jej boku pojawił się nowy chłopak.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska cierpiała po rozstaniu ze Zdrójkowskim. Jest gotowa na nową miłość?

Kim jest nowy chłopak Wiktorii Gąsiewskiej?

Wiktoria Gąsiewska oprócz wcielania się w kolejne role aktorskie, prowadzi także kulisy "Tańca z Gwiazdami". Podczas imprezy po zakończeniu tanecznego show paparazzi udało się zrobić zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej z kolegą z planu "Barw szczęścia". Gwiazda bawiła z Jasperem Sołtysiewiczem, który nie odstępował jej nawet na krok. Aktorzy czuli się dobrze w swoim towarzystwie, byli bardzo swobodni. Chłopak nosił Gąsiewską na rękach, co chwilę ukradkiem trzymali się za ręce. Gąsiewska i Sołtysiewicz wyszli z imprezy osobno, ale fotoreporterom udało się dostrzec, że wsiedli do tego samego samochodu.

Kim jest Jasper Sołtysiewicz?

Gąsiewska i Sołtysiewicz grali już kiedyś parę. Spotkali się na planie "Barw szczęścia". Jasper Sołtysiewicz urodził się 23 września 1997 roku w Warszawie. Jest więc dwa lata starszy od Gąsiewskiej. Aktor ma już na koncie kilka ról w serialach telewizyjnych. Mogliśmy go oglądać w takich produkcjach jak "Przyjaciółki", "Korona królów", "Znaki i Miłość na zakręcie", "Barwy szczęścia".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.