Udział w "TzG" był dla związku Jacka Jelonka testem. Jego partner odnosi się do kwestii zdrady [PLOTEK EXCLUSIVE]

Media nie dawały szans Jackowi Jelonkowi i jego partnerowi. Wróżyli zdradę za kulisami "Tańca z Gwiazdami". Teraz Oliwer Kubiak zdementował plotki. Nie boi się o tę relację.

Jacek Jelonek i jego partner poznali się w randkowym show Polsatu, gdzie uczestnicy walczyli o względy modela. Od razu dało się zauważyć, że między tą dwójką iskrzy, a widzowie nie mieli wątpliwości co do tego, że to właśnie Oliwer Kubiak skradł jego serce. Po zakończeniu emisji programu w końcu mogli ogłosić, że są razem i tworzą zgraną parę, która stara się siebie wspierać na każdym roku. Udział Jelonka w "Tańcu..." był jednak testem. 

Zobacz wideo Partner Jacka Jelonka dementuje plotki na temat zdrady

Partner Jacka Jelonka dementuje plotki o zdradzie

Ostatnio głośno jest o rozstaniu Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego. Aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że mimo zakończenia relacji pozostają w dobrych stosunkach i wybrał się z byłą na wspólną wycieczkę do Londynu. Nasz reporter Maciej Lechociński postanowił wypytać Oliwera Kubiaka, czy nie obawia się, że show-biznes wpłynie na jego związek z Jackiem Jelonkiem. Przypomniał, że kiedy ogłoszono udział w "Tańcu z Gwiazdami" jego partnera, mówiło się, że ich relacja nie przetrwa.

Pierwsze, co się pojawiło po ogłoszeniu udziału Jacka w "Tańcu z Gwiazdami", to że będzie jakaś zdrada, związek się rozpadnie, pełno było nagłówków wyjętych z kontekstu - mówił Oliwer Kubiak w rozmowie z Plotkiem.

Partner Jacka Jelonka uważa, że zdążyli zbudować na tyle silną relację, że nie mają o co się martwić.

My mamy na tyle zbudowany silny związek, że wątpię, żeby cokolwiek, show-biznes czy programy, w których będziemy występować, na nas wpłynęły - dodał.

Całą wypowiedź znajdziecie w naszym wideo.

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Krawczyńska zgarnęła Kulę i... uciekła przed mediami. Widzowie oburzeni, Pavlovic ją karci

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.