Portal przypomniał wspólny wywiad Smaszcz i Kurzajewskiego. Tak kiedyś mówili o sobie

Jeszcze kilka lat temu Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski zapewniali w mediach o swojej miłości i szczęściu. Wkrótce się rozstali. Na TikToku Wideportalu.tv ukazał się wspólny wywiad pary sprzed lat. Ich słowa nabierają dziś nowego znaczenia.

Małżeństwo Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz przez lata uchodziło za wyjątkowo zgodne i szczęśliwe. Para pobrała się w 1996 roku. Małżonkowie w wywiadach zapewniali o swojej miłości. Niestety związek się rozpadł po 23 latach razem. Ostatnio Maciej Kurzajewski wyjawił prawdę o swojej relacji z Katarzyną Cichopek, a była żona nie szczędziła mu uszczypliwych uwag. Na tiktokowym profilu Wideoportal.tv pojawił się jeden z ostatnich, wspólnych wywiadów Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. O kryzysie nie było wtedy mowy. Od tamtego czasu wiele się zmieniło.

Zobacz wideo Paulina Smaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. „Zawsze zarabiałam swoje pieniądze"

Maciej Kurzajewski o małżeństwie z Pauliną Smaszcz: Jestem mega szczęśliwym gościem i wielkim farciarzem

Wywiad z parą został przeprowadzony w 2015 roku, w dniu 19. rocznicy ich ślubu. Maciej Kurzajewski nie szczędził wówczas żonie czułych słów. Przyznał, że jest prawdziwym szczęściarzem. 

To jest wyjątkowy wieczór. Dzisiaj akurat mija 19 lat od kiedy powiedzieliśmy sobie "tak". Przez te 19 lat zdania nie zmieniłem. Jest najcudowniejszą, najwspanialszą dziewczyną, którą ja mogłem na tym całym świecie znaleźć i czuję się szczęśliwcem - mówił Maciej Kurzajewski w rozmowie z Wideoportal.tv.

Paulina Smaszcz w wywiadzie z Wideportal.tv także przyznała, że nie żałuje decyzji, którą podjęła przed laty. 

Maciek dzisiaj mnie zapytał, w rocznicę naszego ślubu, czy nie żałuję decyzji, którą podjęłam 19 lat temu. Ja powiedziałam, że nawet przez ułamek sekundy - stwierdziła Paulina Smaszcz.

Paulina Smaszcz, Maciej KurzajewskiPaulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego znajdziesz w galerii na górze strony. 

Maciej Kurzajewski podkreślał także, że nie zamierzają poprzestać na 19. rocznicy ślubu i przed nimi jeszcze wiele lat razem. Niestety wiemy już, że tak się nie stało. 

To jest długi czas, ale nie zamierzamy poprzestać na tym 19-letnim dorobku. Chcemy dołożyć kolejne 19, a najchętniej mnożyć te kolejne 19-tki naszego szczęśliwego życia. Bo ja jestem mega szczęśliwym gościem i wielkim farciarzem - zapewniał Maciej Kurzajewski.

Od czasu wywiadu sporo się zmieniło, a relacje byłych małżonków uległy ostatnio pogorszeniu. Myślicie, że znajdą jeszcze kiedyś nić porozumienia?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej KurzajewskiPaulina Smaszcz docina Kurzajewskiemu. "Ja mam doktorat, Maciej tylko maturę"

Więcej o: