Małgorzata Socha miała dość nieformalnego związku. Dała ukochanemu tylko jeden dzień na podjęcie decyzji o ślubie

Małgorzata Socha poznała ówczesngo męża, gdy była nastolatką. Zakochani długo żyli bez ślubu i dopiero po latach związku powiedzieli sakramentalne "tak". Okazuje się, że to aktorka nalegała na zawarcie związku małżeńskiego. Partner miał jeden dzień na przemyślenia.

Małgorzata Socha przez lata zaciekle chroniła swojej prywatności. Aktorka nie mówiła zbyt wiele o partnerze i nie chciała pokazywać, jak wyglądają jej pociechy, ale od niedawna coś się w tej kwestii zmieniło. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zdecydowała się być bliżej fanów. Zaczęła aktywnie prowadzić profil w mediach społecznościowych, gdzie chętniej dzieli się swoją codziennością i rodzinnymi kadrami. W wywiadach odważyła się nieco śmielej opowiadać o kulisach związku i małżeństwa. Podczas jednego z nich, zdradziła kilka szczegółów.

Zobacz wideo

Małgorzata Socha niedawno świętowała 14. rocznicę ślubu. Wyznała, że bardzo chciała zostać żoną

Małgorzata Socha jest związana z Krzysztofem Wiśniewskim od ponad dwóch dekad. W jednym z wywiadów wyznała, że miała dość życia w nieformalnym związku, który trwał 12 lat. Aktorka wzięła sprawy w swoje ręce i zasugerowała partnerowi małżeństwo. Dała Krzysztofowi tylko jedną dobę na przemyślenia. Bardzo pragnęła zostać żoną.

Nie chciałam już dłużej żyć w niezobowiązującym związku. Powiedziałam stanowczo: chcę być twoją żoną. Chyba potrzebował takiego impulsu - wyznała Małgorzata Socha w rozmowie z "Twoim Stylem".

Aktorka z rozrzewnieniem wspominała zaręczyny. Nie spodziewała się, że Wiśniewski oświadczy się podczas świąt.

W Wigilię przyjechał z kwiatami dla mnie i dla mojej mamy i oświadczył się w moim domu rodzinnym, co było przyjemne i było dużym zaskoczeniem - wspomniała Małgorzata Socha.

Małgorzata i Krzysztof pobrali się w 2008 roku. Niedawno obchodzili 14. rocznicę ślubu i wygląda na to, że układa im się wspaniale. Aktorka podczas wywiadu została zapytana o przepis na udane małżeństwo. Wyznała, że kieruje się zasadami podobnymi, jak na boisku. Konsekwencja i walka o związek do samego końca.

Najważniejsze to zawalczyć o rodzinę, skoro się powiedziało "tak", to trzeba być konsekwentnym. Bycie w małżeństwie to przecież granie do tej samej bramki - przyznała Małgorzata Socha.

Staż związku Małgorzaty Sochy i jej męża robi ogromne wrażenie, szczególnie teraz, gdy w polskim show-biznesie nie brakuje głośnych rozwodów, afer i publicznego prania brudów.

Więcej zdjęć Małgorzaty Sochy znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o: