Marina na Halloween została Czerwonym Kapturkiem. Ale z niej kusicielka. Anna Lewandowska doceniła

Marina Łuczenko-Szczęsna doskonale bawiła się na imprezie halloweenowej. Wokalistka starannie przyłożyła się do przebrania, jednak Czerwony Kapturek w jej wydaniu zdecydowanie nie byłby odpowiedni dla dzieci.

Marina nie tylko podróżuje, ale też imprezuje na bogato. Niedawno celebrytka pochwaliła się relacją z wieczoru panieńskiego przyjaciółki, podczas którego zorganizowała m.in. przejazd różową limuzyną, imprezę na barce i spektakularny tort. Nic więc dziwnego, że na imprezę z okazji Halloween przygotowała się nie mniej starannie. Żona Wojciecha Szczęsnego bawiła się w gronie celebrytów, a jej przebranie zdecydowanie robi wrażenie.

Zobacz wideo Marina komentuje plotki o kryzysie w związku

'High School Musical'Zac Efron zagrał mordercę, a Tisdale zajęła się projektowaniem wnętrz. Gwiazdy "HSM"

Marina świętuje Halloween. Dała popis na scenie

Bardzo aktywna w mediach społecznościowych Marina zrelacjonowała na Instagramie sporą część halloweenowej zabawy. Zaczęła oczywiście od prezentacji własnego stroju. Do zdjęć pozowała w białym gorsecie i czerwonej pelerynie z kapturem, do których dobrała krótką spódniczkę, białe zakolanówki i buty na niebotycznie wysokim obcasie. Nie tylko strój wokalistki odbiegał nieco od oryginalnego ubioru bohaterki baśni braci Grimm, ale również akcesoria. Czerwony Kapturek w wydaniu Mariny porzucił bowiem koszyczek na rzecz czarnej, klasycznej torebki Chanel.

impreza halloweenowa Marinyimpreza halloweenowa Mariny instagram.com/@marina_official

impreza halloweenowa Marinyimpreza halloweenowa Mariny instagram.com/@marina_official

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Czy ten eksperyment ma sens? Te związki zakończyły się rozwodem"Ślub od pierwszego wejrzenia". Te związki zakończyły się rozwodem

Tak wystrojona wokalistka udała się na imprezę do jednego z klubów, gdzie bawiła się w towarzystwie Saszan, Rozalii, Patryka Pniewskiego czy Agnieszki Mrozińskiej. W pewnym momencie Czerwony Kapturek chwycił nawet za mikrofon, a Marina dla zaproszonych gości wykonała nagrany w zeszłym roku utwór "Lip Gloss".

Koleżanki Mariny i fani docenili jej stylizację:

Osz ty - napisała Anna Lewandowska.
Ale to kusicielsko piękne.
Najpiękniejszy czerwony kapturek - wtórowały internautki.

Żona Wojciecha Szczęsnego to niejedyna polska gwiazda, która upiorne święto obchodzi bardzo hucznie. Na halloweenowe szaleństw gotowa jest już Małgorzata Rozenek, która na bogato przystroiła cały dom. Z kolei Maffashion w tym roku postanowiła, zdaje się, wbić szpilę byłemu partnerowi i przebrała się za Quebonafide, który z Sebastianem Fabijańskim miał otwarty konflikt.

Więcej o: