Patrycja Markowska zapytana o kryzys w związku. "Płaczę czasem w poduszkę"

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński przechodzą kryzys? Wokalistka nabrała wody w usta, a później enigmatycznie przyznała, że nie zawsze bywa szczęśliwa.

Patrycja Markowska jest aktywna w mediach społecznościowych, ale nie publikuje tam wielu rodzinnych kadrów. Wokalistka dba o prywatności swoją i bliskich. Od jakiegoś czasu w kuluarach plotkuje się, że jej związek przechodzi kryzys. Teraz gwiazda wprost została zapytana o to, jak układa jej się z Jackiem Kopczyńskim.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o kryzysowym momencie w "Ameryka Express": "Byłam kompletnie rozwalona"

Patrycja Markowska o kryzysie w związku

Patrycja Markowska od lat związana jest z Jackiem Kopczyńskim. Para w 2008 roku doczekała się syna Filipa. Informacje o kryzysie w ich związku pojawiają się już od jakiegoś czasu

Patrycja i Jacek oddalili się od siebie. Nad Bałtykiem sprawiali wrażenie, jakby byli tam nie razem, lecz osobno - powiedziała "Twojemu Imperium" osoba z otoczenia pary.

Teraz Markowska pojawiła się na gali Kobiety Roku Glamour 2022. To właśnie wówczas podczas wywiadu dla Pomponika została zapytana o rzekome problemy w związku. 

Pomidor - powiedziała i się zaśmiała.

Chwilę później dodała:

To nie jest miejsce, żeby o tym rozmawiać. (...) Staram się w życiu tak układać sobie wszystko wewnętrznie, żeby mieć równowagę, ale płaczę czasem w poduszkę. Myślę, że jak my wszyscy, mam zakręty, złe dni, ale mam też syna i muszę być dla niego silna. Raczej te doły gaszę w zarodku, niż daję się im ponieść - mówiła. 

Na uwagę o tym, że razem z Jackiem Kopczyńskim "tworzyła trochę takie włoskie małżeństwo" (przypomnimy, że para nigdy nie stanęła na ślubnym kobiercu) znów odpowiedziała "pomidor". Jak widać gwiazda jest konsekwentna i nie zamierza mówić o intymnych szczegółach z życia prywatnego w mediach.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.