Dorota Naruszewicz otworzyła się na temat bolesnego rozwodu. Polały się łzy

Dorota Naruszewicz ma za sobą trudne przejścia. Rozstanie z mężem okupiła ogromnym stresem. Po wszystkim stanęła na nogi i wyznaje, kto najbardziej jej pomógł.

Dorocie Naruszewicz ogólnopolską sławę przyniosła rola Beaty Chojnickiej w "Klanie". Aktorka związana była z telenowelą od czasu, gdy na planie padł pierwszy klaps, czyli od 1997 roku. W tym czasie zasłynęła jako jedna z piękniejszych polskich aktorek, porównywano ją nawet do Jennifer Aniston. Gdy po 14 latach postanowiła pożegnać się z produkcją, w postać mamy Jasia i Małgosi zaczęła wcielać się Magdalena Wójcik. Zdaniem Jacka Borkowskiego, serialowego męża Beaty, taka zmiana okazała się korzystna z perspektywy widzów. Naruszewicz nie była zbyt wylewna w tej kwestii i nie komentowała uwag dawnego kolegi z planu. Nie mówiła też wiele o powodach odejścia z serialu. Na długo zniknęła ze show-biznesu. Powróciła rolą księżnej Julianny Twerskiej w "Koronie królów".

Byłe związki gwiazdZapomniane związki show-biznesu. Niektóre gwiazdy wolałyby o nich zapomnieć

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o córkach i macierzyństwie

Dorota Naruszewicz o trudnym rozwodzie

Nie wszyscy pamiętają, że aktorka była żoną prawnika Tomasza Żórawskiego, z którym doczekała się dwóch córek, 19-letniej Niny oraz 17-letniej Nelli. Małżonkowie rozstali się przed dwoma laty, o czym Naruszewicz poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. 

Zdjęcia Doroty Naruszewicz znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Okazuje się, że zakończenie wieloletniego związku dużo aktorkę kosztowało. W rozmowie z Jackiem Szawiołą i Oskarem Netkowskim, twórcami podcastu "Damy w mieście", opowiedziała o najtrudniejszych momentach:

Wtedy załapałam bardzo solidnego doła. Wiedziałam, że muszę się ogarnąć, ponieważ dzieci zaraz do mnie wrócą. Poszłam do psychiatry, pogadałam, popłakałam. On mi pomógł. Nie bałam się pomóc sobie w momencie, gdy poczułam, że nie jest fajnie - przyznała.

51-latka dała sobie prawo do chwili słabości i nie wahała się, tylko udała po profesjonalną pomoc, co poleca wszystkim osobom znajdującym się w kryzysie:

Trzeba patrzeć w przód i walczyć o siebie. Jeśli trzeba podjąć trudną decyzję o wizycie u specjalisty, to nie ma na co czekać - uznała.

Przypomnijmy, że związek aktorki i radcy prawnego trwał 25 lat (przed ślubem para spotykała się przez dekadę).

Małgorzata Rozenek-Majdan, Jacek Rozenek, Demi Moore, Bruce Willis"Zostańmy przyjaciółmi". Znane pary, które po rozstaniu mają doskonałe relacje

Wiedzieliście, że serialowa gwiazda ma za sobą takie przeżycia?

Zdjęcia Doroty Naruszewicz znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: