Gala French Touch. Steczkowska skradła show w ognistej czerwieni. Bosko! U Popek powiało nudą

Widowisko muzyczne French Touch przyciągnęło znane osoby. Sprawdzamy, jakie gwiazdy wystąpiły na scenie i kto pozował do zdjęć na czerwonym dywanie.

27 października w Teatrze Wielkim Opery Narodowej w Warszawie odbyła się ósma edycja gali French Touch, której celem było przybliżenie francuskiej kultury. Impreza po raz pierwszy zorganizowana została w 2015 roku. Podczas tegorocznego koncertu na scenie pojawili się nie tylko polscy artyści, ale także zagraniczni. Całe wydarzenie poprowadzili Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. Gościem honorowym gali był Jean-Michel Jarre.

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz pracowała z Maciejem Kurzajewskim w TVP. Tak wtedy wyglądała

Zobacz wideo Justyna Steczkowska zachwyca figurą w stroju kąpielowym. "Chciałabym tak wyglądać w wieku 50 lat"

Gwiazdy na gali French Touch 2022

Tego wieczoru widzowie między innymi mogli oglądać występ Justyny Steczkowskiej. Piosenkarka zaprezentowała się w dwóch stylizacjach. W czerwonej koronkowej sukni wyglądała olśniewająco. Świetnym wyborem była również krótka cekinowa kreacja. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć. 

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska AKPA

Podczas gali French Touch oprócz występów muzycznych odbył się również pokaz mody, w którym wzięły udział prezenterki TVP. Na wybiegu brylowały Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Izabella Krzan. Panie zaprezentowały się w ciekawych stylizacjach. Prowadząca imprezę miała na sobie suknię w neonowym odcieniu, a jej koleżanka zestaw składający się z czarnych spodni, beżowej bogato zdobionej bluzki i białej kamizelki. Odważną kreację miała za to Izabella Krzan. Prezenterka pokazała się w sięgających do połowy ud kozakach i sukni z dużym dekoltem. 

Ida NowakowskaIda Nowakowska AKPA

Z kolei na czerwonym dywanie pojawiła się Anna Popek. Na to wydarzenie prezenterka wybrała zapinaną na guziki czarną sukienkę z białym kołnierzem i pasującymi kolorystycznie mankietami. Uwagę zwracała niewielka torebka zaprojektowana przez dom mody Saint Laurent. W przygotowanej u góry strony galerii możecie zobaczyć, jak Popek wyglądała w tej stylizacji. Znajdziecie tam również zdjęcia innych gwiazd, które pojawiły się na gali French Touch.

Joanna RacewiczJoanna Racewicz o zaletach inflacji: Nie będziemy szaleć z plastikozą

Więcej o: