Elżbieta Jaworowicz zaskoczyła występem w "Jaka to melodia?". Internauci krytyczni. "Masakra"

Elżbieta Jaworowicz na co dzień prowadzi "Sprawę dla reportera". Teraz pojawiła się w muzycznym programie i zaskoczyła widzów. Dziennikarka zaśpiewała w "Jaka to melodia?". Internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

76-letnia Elżbieta Jaworowicz jest słynną dziennikarką Telewizji Polskiej. Program "Sprawa dla reportera" prowadzi bez przerwy od 1983 roku. Niestety, od jakiegoś czasu show jest ostro krytykowany. Ludzie negatywnie oceniają rzetelność reportaży czy dobór gości.

Elżbieta Jaworowicz ostatnio zabłysnęła w innej roli. Dziennikarka wystąpiła w popularnym show "Jaka to melodia?", wykonując piosenkę Seweryna Krajewskiego pt. "Uciekaj moje serce". Niestety muzyczny debiut Elżbiety Jaworowicz nie przypadł do gustu internautom. 

Elżbieta Jaworowicz zadebiutowała na estradzie. Fani nie pozostawili na niej suchej nitki

Produkcja programu "Jaka to melodia?" opublikowała w mediach społecznościowych zaskakujące nagranie, w którym Elżbieta Jaworowicz wykonuje popularną piosenkę Seweryna KrajewskiegoDziennikarka zajęła miejsce na środku sceny. Usiadła na krześle i zgrabnie ułożyła nogi w charakterystyczny dla niej sposób. 

Internauci nie pozostali bez odzewu. Niemal natychmiast ruszyli do komentowania. Większość z nich nie oceniła popisu Elżbiety Jaworowicz pozytywnie. Zarzucali jej sztuczność. Nieprzyjemnych uwag i przytyków było jednak dużo więcej. 

Jak można pozwolić tak bardzo profanować muzykę?
Ciekaw jestem kiedy ją wypchną na lodowisko w hokejówkach.
Tego nie da się słuchać. Masakra.
Niestety bez głosu do śpiewania. Lepiej niech zostanie głosem rozsądku w trudnych sprawach (...) Mamy naprawdę mnóstwo świetnie śpiewających ludzi w tym kraju i nie trzeba na siłę nikogo wypychać na scenę - piszą internauci pod postem.

A wam jak się podoba muzyczny debiut Elżbiety Jaworowicz?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.