Jakub Rzeźniczak wspomina ostatnie chwile z synem. "Trzymałem go za rękę"

Jakub Rzeźniczak opublikował zdjęcie Oliwierka trzy miesiące po jego śmierci. Dodał wpis, w którym napisał kilka słów o ostatnich chwilach z dzieckiem.

27 października minęły trzy miesiące od śmierci Oliwierka Rzeźniczaka. Kilka tygodni po narodzinach chłopca zdiagnozowano u niego rzadki przypadek nowotworu wątroby. Magdalena Stępień zdecydowała się zabrać syna do Izraela, gdzie lekarze starali się mu pomóc. Niestety rak szybko się rozprzestrzeniał i po ciężkiej walce syn Jakuba Rzeźniczaka i modelki zmarł pod koniec lipca. Teraz piłkarz opublikował na Instagramie wpis, w którym nawiązał do Oliwierka.

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak odpowiada na zarzuty Magdaleny Stępień

Jakub RzeźniczakTak się zmieniał Jakub Rzeźniczak. Zobaczcie, jak wyglądał jako nastolatek

Jakub Rzeźniczak wspomina syna trzy miesiące po śmierci

Ostatnie chwile z synem wspomniał Jakub Rzeźniczak w najnowszym poście na Instagramie. Do Izraela przybył na kilka dni przed śmiercią chłopca, dzięki czemu mógł się z nim pożegnać. W ostatnich chwilach życia trzymał go za rękę, o czym opisał w poście:

Trzy miesiące temu odszedł Oliwierek… Wciąż mam przed oczami ten moment, jak przestawał oddychać, gdy trzymałem go za rękę. Nigdy o tym nie zapomnę - wspominał Jakub Rzeźniczak.

Piłkarz dostrzegł podobieństwo do siebie w synu. Zawsze towarzyszył mu na twarzy szeroki uśmiech, który możemy zauważyć między innymi na opublikowanym zdjęciu.

Był zawsze uśmiechnięty tak jak ja, walczył z uśmiechem. Ja też walczę poprzez uśmiech, pozytywne nastawienie, energię, którą dostaję od osób mi bliskich, dzięki którym życie z dnia na dzień znów staje się bardziej kolorowe.

Na koniec obiecał synowi, że nigdy o nim nie zapomni.

Oliś, zawsze będziesz w moim sercu…

Oliwier RzeźniczakOliwier Rzeźniczak Instagram @jakubrzezniczak25

Kilka godzin wcześniej Magdalena Stępień opublikowała filmik, w którym skleiła roczne życie syna.

Magdalena Stępień, Oliwier RzeźniczakMagdalena Stępień pokazała nagranie z synem. Mówi, co dało jej bycie mamą

Więcej o: