Katarzyna Dowbor nie pojawiła się na planie "Nasz nowy dom". Wylądowała w szpitalu

Katarzyna Dowbor zaniepokoiła fanów. Wszystko przez to, że zabrakło jej na nagraniach najnowszego odcinka programu "Nasz nowy dom", którego jest prowadzącą. Natychmiast pojawiły się doniesienia na temat gorszego samopoczucia. Dziennikarka nie trzymała fanów w niepewności.

Katarzyna Dowbor zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów jako prowadząca "Nasz nowy dom". Prezenterka dała się poznać jako osoba o ogromnym sercu i wielkiej empatii. Zawsze profesjonalnie podchodziła do swoich obowiązków, jednak w ostatnim czasie nie pojawiła się na planie programu. Jak się okazało, przebywała w szpitalu. Wiadomo, że dziennikarka w przeszłości miała poważne problemy z tarczycą i poddała się skomplikowanej operacji, chociaż niosła ona ze sobą pewne ryzyko. Wyjaśniła, z jakiego powodu przez kilka dni nie mogła być w pracy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy rzadko pokazują swoje nastoletnie dzieci. Córka Aleksandry Popławskiej mogłaby grać jej siostrę bliźniaczkę

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor zdradza szczegóły programu "Nasz nowy dom"

Katarzyny Dowbor zabrakło na planie "Nasz nowy dom". Przez trzy dni przebywała w szpitalu 

Katarzyna Dowbor długo nie musiała czekać na spekulacje na temat złego stanu zdrowia. Dziennikarka lata temu poddała się operacji usunięcia tarczycy. Wzbraniała się przed nią ze względu na możliwie powikłania, które wiązały się nawet z zakończeniem dziennikarskiej kariery. Od tamtej pory nie ma jednak problemów ze zdrowiem, ale nie bagatelizuje też żadnych objawów. Jak sama podkreśliła w rozmowie z serwisem Pomponik, w szpitalu przebywała z uwagi na wykonywane badań kontrolnych, które robi minimum raz do roku. 

ZOBACZ: Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację. Dopiero teraz mówi o szczegółach. Było bardzo ryzykownie

Byłam na badaniach kontrolnych, które staram się raz do roku robić, czyli wszystkie badania dotyczące naszego organizmu, więc nic się złego nie dzieje, proszę się nie martwić - zaznaczyła.

Dziennikarka zdrowie stawia na pierwszym miejscu. Podkreśliła, że przez trzy dni lekarze wykonali jej szereg badań sprawdzających kondycję organizmu i z tego względu zabrakło jej na planie "Nasz nowy dom". 

Więcej zdjęć Katarzyny Dowbor, nie tylko z planu "Nasz nowy dom", w galerii na górze strony. 

Takie badania trwają, więc trzy dni trzeba niestety spędzić w szpitalu, żeby po prostu wszystkie wyniki badań były sprawdzone. Ja raz na jakiś czas, raz na parę lat, coś takiego robię i akurat termin się zgrał niestety z nagraniami, ale tak to w życiu bywa, nie można przewidzieć takich rzeczy - dodała.

Rolnik szuka żony Joanna i Kamil"Rolnik szuka żony". Rolnikowa rodzina znów się powiększyła. Joanna urodziła!

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Katarzynie Dowbor jeszcze więcej zdrowia. 

Zobacz wideo Bilety za 10 zł w kinach w całej Polsce. W multipleksach i kinach studyjnych prawdziwe Święto kina
Więcej o: