Fanka komentuje zęby Ewy Wachowicz. "Idzie pani w stronę Ibisza". Odpowiedziała

Ewa Wachowicz podzieliła się z fanami filmikiem z makijażową metamorfozą. Jedna z obserwatorek pozwoliła sobie na uszczypliwy komentarz dotyczący zębów celebrytki. Ta szybko zareagowała.

Ewa Wachowicz swoją medialna obecność rozpoczęła od wygranych wyborów Miss Polonia w 1992 roku. Przez pewien czas była też sekretarzem prasowym premiera Waldemara Pawlaka. Popularność przyniosły jej jednak programy, w których dzieli się swoimi zdolnościami kulinarnymi, m.in. "Ewa gotuje". Celebrytka jest także aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 186 tysięcy użytkowników. Ostatnio podzieliła się z fanami filmikiem w wersji "przed i po" zrobieniu makijażu. Jedna z komentujących osób zwróciła jednak uwagę na śnieżnobiały uśmiech gwiazdy i pozwoliła sobie na uszczypliwość. 

Zobacz wideo Ewa Wachowicz o swoich treningach: "Jestem dla siebie najsurowszym trenerem"

Internautka porównała zęby Ewy Wachowicz do uśmiechu Krzysztofa Ibisza. Celebrytka odpowiedziała

Na zamieszczonym wideo na Instagramie widzimy Ewę Wachowicz, która delektuje się szklanką wody z cytryną o poranku. Na pierwszym ujęciu możemy zobaczyć celebrytkę bez makijażu, a po chwili z makijażem i zrobioną fryzurą. Prezenterka też szeroko się uśmiechnęła.

 

Pod filmikiem pojawiło się sporo komplementów od fanów. Nie wszyscy byli jednak mili.  

Bardzo fajnie, tylko z zębami (kolor) idzie pani w stronę Ibisza - napisała obserwatorka pod postem na profilu Ewy Wachowicz.

Była Miss Polonia szybko zareagowała na słowa internautki.

Przykro mi. Niestety takie mam swoje - napisała.

Ewa WachowiczEwa Wachowicz Fot. Instagram.com/ewawachowicz

Więcej zdjęć Ewy Wachowicz znajdziesz w galerii na górze strony. 

Inna komentująca postanowiła wziąć w obronę Ewę Wachowicz i także odniosła się do koloru jej uzębienia. 

Co? Normalny, naturalnie biały kolor zębów. To większość Polaków niestety ma żółtawe uzębienie - czytamy w komentarzu pod postem Ewy Wachowicz.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.