Magdalena Stępień na pierwszym zdjęciu po śmierci Oliwiera. "Strata dziecka nas zmienia"

Magdalena Stępień opublikowała pierwsze zdjęcie, na którym pozuje po śmierci Oliwiera. Jednocześnie starała się wytłumaczyć internautom, jak się czuje po stracie syna.

Śmierć małego Oliwiera wstrząsnęła polskimi mediami. Mama chłopca usunęła się w cień i na długo zupełnie zrezygnowała z aktywności w mediach społecznościowych. Niedawno jednak opublikowała InsaStories, w którym przyznała, że każdego dnia czuje obecność dziecka. Teraz Magdalena Stępień podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje na plaży.

Zobacz wideo Magda Stępień komentuje wywiad Rzeźniczaka ze Stanowskim

Magdalena Stępień przechadza się na plaży i mówi o bólu po stracie syna

Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka podzieliła się fotografią, na której widzimy ją spacerującą po plaży. Ciepło ubrana celebrytka jest smutna i patrzy zamyślona daleko przed siebie. Do postu dołączyła chwytający za serce opis, w którym starała się dać chociaż namiastkę tego, jak czuje się rodzic po stracie dziecka.

Strata dziecka nas zmienia. Nie tylko na kilka dni, tygodni czy miesięcy. Strata dziecka nie zmienia nas na jeden rok, ale na całe życie.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci starają się wesprzeć słowem Magdalenę Stępień.

Trzymam za ciebie kciuki. Chociaż rana w sercu będzie już zawsze, wierzę, że spokój i szczęście zapuka kiedyś to twoich drzwi. Trzymaj się. Jesteś silna i dzielna. Oliwier czuwa nad tobą.
Nie znam słów pocieszenia, nie wiem, czy takie istnieją. Życzę dużo siły i miłości najbliższych.
Masz anioła, który będzie się tobą opiekował. Życie jest okrutne i niesprawiedliwe. Nawet nie umiem sobie wyobrazić, jaki ciężar dźwigasz, ale dla niego bądź silna i mocna. Tego by chciał na pewno.

Domyślamy się, że żadne słowa nie są w stanie pocieszyć Magdalenę Stępień, ale tak jak internauci życzymy jej dużo siły.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.