Król Karol III może mieć spore problemy. Wszystko przez biografię księcia Harry'ego

Pod koniec roku ma ukazać się biografia księcia Harry'ego, która już spędza sen z powiek członkom brytyjskiej rodziny królewskiej. Zagraniczne media donoszą, że powody do niepokoju może mieć król Karol III. Ponoć jeden z rozdziałów książki może oznaczać dla niego "duże kłopoty".

O biografii księcia Harry'ego od dłuższego czasu mówi się, że może wstrząsnąć brytyjską rodziną królewską i jeszcze bardziej poróżnić jej członków. Teraz zagraniczna prasa donosi, że jeden z rozdziałów ma być bardzo problematyczny dla ojca księcia, króla Karola III

Zobacz wideo Książę William i książę Harry wraz z kuzynami wzięli udział w "czuwaniu wnucząt" przy trumnie królowej Elżbiety II

król Karol III, książę HarryData koronacji to cios dla księcia Harry'ego? Ekspert: Nie zadowolisz wszystkich

Członkowie rodziny królewskiej obawiają się biografii księcia Harry'ego. Niepokoi ich też nowy serial dokumentalny Netflixa 

Im bliżej premiery, tym więcej medialnych spekulacji na temat tego, co ma znaleźć się we wspomnieniach księcia Harry'ego. Do nowych informacji dotarli dziennikarze portalu "The Daily Beast", którzy powołują się na źródła bliskie pałacu. 

Jest jeden szczególny rozdział, który może oznaczać duże kłopoty dla Karola - czytamy na stronie portalu "The Daily Beast".

król Karol III, królowa małżonka Camilla, książę Harry, Meghan Marklekról Karol III, królowa małżonka Camilla, książę Harry, Meghan Markle Fot. Anthony Harvey/Shutterstock

Więcej zdjęć członków brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziesz w galerii na górze strony. 

Nie wiadomo jednak jakie sytuacje opisał książę Harry we wspomnianym rozdziale i co miałoby stwarzać takie problem dla króla. Podobno biografia księcia ma ukazać się pod koniec 2022 roku nakładem wydawnictwa Random House. Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej są także zaniepokojeni serialem dokumentalnym, który wraz z Netfliksem mają zrealizować Sussexowie. 

Netfliks nie dba o dążenie Meghan do sprawiedliwości społecznej. Chcą tylko wiedzieć, czy James Hewitt jest ojcem Harry'ego - informuje źródło portalu "The Daily Beast".

Od czasu pogrzebu królowej Elżbiety II książę Harry i jego żona są także stale obecni w mediach. Meghan Markle udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi "Variety". Ten jednak z pewnością nie był kontrowersyjny. Meghan ciepło mówiła w nim o królowej i o atmosferze, która panowała podczas jej pożegnania.

Meghan MarkleMeghan Markle szczerze o pogrzebie królowej. Mówi o spuściźnie Elżbiety II

Więcej o: