Joanna Opozda nie rozpacza już po Antku Królikowskim i zapewnia. "Mam nową miłość"

Joanna Opozda wróciła już do zawodowych obowiązków. W najnowszym wywiadzie aktorka wyznała, jak wygląda jej życie po rozstaniu z Antonim Królikowskim. Stwierdziła, że nie doskwiera jej samotność.

Rozstanie Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego dla wielu było prawdziwym szokiem. Aktorska para przysięgała sobie przed ołtarzem zaledwie w ubiegłym roku. Antoni Królikowski jednak porzucił żonę, w dodatku jeszcze przed narodzinami ich syna Vincenta. W najnowszym wywiadzie Joanna Opozda wyznaje, że już nie cierpi po rozstaniu. Znalazła nową miłość. 

Zobacz wideo Joanna Opozda opowiedziała o problemach ze zdrowiem po ciąży i zaapelowała do fanek

Joanna Opozda nie cierpi po rozstaniu z Antonim Królikowskim. Skupia się na swoim synu: Nie czuję się samotna

W wywiadzie z serwisem WP Gwiazdy Joanna Opozda przyznała, że nie w głowie jest jej teraz szukanie nowego partnera. Najważniejszą osobą w jej życiu jest obecnie jej syn.

Ja nawet się nad tym nie zastanawiam. Nie mam czasu. Zresztą, ja mam nową miłość. Jest nią mój syn i ona w zupełności mi wystarcza. Nie czuję się samotna - powiedziała Joanna Opozda.
 

Celebrytka podkreśliła jednak, że rozpad małżeństwa bardzo ją doświadczył i że musi poukładać swoje życie na nowo.

Zawiodłam się bardzo na miłości. Muszę przepracować pewne rzeczy, żeby na nowo się otworzyć. To nie jest odpowiedni czas - stwierdziła Joanna Opozda w wywiadzie z serwisem WP Gwiazdy.

Joanna OpozdaJoanna Opozda Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Joanny Opozdy znajdziesz w galerii na górze strony. 

Wcześniej aktorka mówiła w wywiadach o konieczności powrotu do pracy. To wiązało się także z powrotem na ścianki. Chociaż nie miała takich planów wcześniej, teraz musi utrzymywać siebie i syna. 

Chciałam ten rok pobyć w domu z synem i myślałam, że może, po dwóch latach wrócę do pracy. Musiałam wrócić bardzo szybko. Nie, że chciałam, ale musiałam - dodała Joanna Opozda.

Obecnie aktorka promuje film "Brigitte Bardot cudowna" w reżyserii Lecha Majewskiego, w którym zagrała główną rolę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.