Pamiętacie Julię Cymbaluk? To zwyciężczyni "MasterChef Junior". Tak dziś wygląda

Julia Cymbaluk to zwyciężczyni drugiej edycji programu "MasterChef Junior". Od tamtej pory minęło jednak pięć lat. Sprawdziliśmy, co u niej słychać. Trudno ją rozpoznać.

Julia Cymbaluk w 2017 roku podbiła serca telewidzów w programie "MasterChef Junior". Dziesięciolatce udało się wygrać drugą edycję programu dla młodych kucharzy. Widzów ujęła także jej szczerość i uśmiech. W show mówiła, że gotować nauczyła się od mamy i babci. Postanowiliśmy sprawdzić, co teraz słychać u utalentowanej dziewczyny. 

Zobacz wideo Jurorzy "MasterChef Junior" opowiadają o świętach w swoim domu

Od wygranej Julii Cymbaluk w "MasterChef Junior" minęło pięć lat. Na zdjęciach trudno ją rozpoznać

Julia Cymbaluk rok temu była gościem w programie "Dzień dobry TVN". Wyjawiła wówczas, że udało jej się wydać książkę kulinarną dla nastolatków, a także przeprowadzić warsztaty gotowania. Inspiracji szukała nawet w dalekiej Azji. Wybrała się bowiem na Bali. 

Pojechałam na Bali, no i stwierdziłam, że bardzo lubię makaron, więc tam też go spróbowałam. Poznałam różne przepisy, poszłam też w Azji na warsztaty kulinarne. Wszystko bardzo mi się spodobało, dodałam do potraw składniki, które lubię, i tak powstały przepisy - mówiła Julia Cymbaluk w programie "Dzień dobry TVN".
 

Więcej zdjęć Julii Cymbaluk znajdziesz w galerii na górze strony. 

Obecnie Julia Cymbaluk ma 15 lat i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 55 tysięcy użytkowników. Nastolatka pokazuje tam swoją codzienność. Chwali się także podróżami. Jest uczennicą liceum, ale wciąż rozwija swoją pasję do gotowania. Nadal zdarza jej się także prowadzić warsztaty kulinarne - ostatnio w Katowicach. Trzeba przyznać, że Julia bardzo się zmieniła przez ostatnie pięć lat. Trudno w niej rozpoznać dziewczynkę z programu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.