Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach razem na ściance. Takie kadry to rzadkość!

Aleksandra Kwaśniewska w towarzystwie męża pojawiła się na premierze filmu "Bejbis". Para od dłuższego czasu nie była widywana wspólnie na branżowych imprezach. Tym razem zrobili jednak wyjątek.

19 października odbyła się premiera najnowszego filmu Andrzeja Saramonowicza - "Bejbis". Tego wieczoru na czerwonym dywanie brylowało wiele znanych osób. Do zdjęć między innymi pozowali Krzysztof i Joanna Ibiszowie, a także Marta Żmuda-Trzebiatowska. Wśród zaproszonych gości pojawili się również Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Zobaczcie, jak zaprezentowali się na ściance.

Zobacz wideo Aleksandra Kwaśniewska żartuje z nietrafionej propozycji współpracy

Premiera filmu "Bejbis". Stylowa Aleksandra Kwaśniewska i elegancki Kuba Badach pozują razem do zdjęć

Aleksandra Kwaśniewska nie eksperymentuje z wizerunkiem i zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia wybiera klasyczne stylizacje. Nie inaczej było tym razem. Tego wieczoru córka byłego prezydenta miała na sobie beżowy oversize'owy garnitur, który uzupełniła czarnym topem. Do tego dobrała klasyczne szpilki i niewielką kopertową torebkę. Włosy pozostawiła rozpuszczone i postawiła na delikatny makijaż. Całość prezentowała się świetnie. 

Również Kuba Badach w granatowej marynarce i dopasowanych do niej kolorystycznie spodniach prezentował się bardzo elegancko. Tym samym udowodnili, że nie trzeba się stroić, aby wyglądać stylowo. Trudno było od nich oderwać wzrok. Więcej zdjęć pary znajdziecie w naszej galerii.

bejbis - premira filmubejbis - premira filmu KAPiF.pl / KAPIF.pl

Plejada gwiazd na premierze filmu "Bejbis". Kto pojawił się na ściance? 

Na ściance między innymi mogliśmy także zobaczyć Zosię Zborowską, Aleksandrę Szwed, Natalię Lesz czy Karolinę Malinowską i Oliviera Janiaka. W jakich stylizacjach się zaprezentowali? Ich zdjęcia także  znajdziecie w przygotowanej u góry strony galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.