Monika Olejnik: Jarosław Kaczyński boi się przyjść do mojego programu. Dziennikarka zaapelowała do niego

Monika Olejnik powiedziała, że Jarosław Kaczyński boi się przyjść do jej programu "Kropka nad i". Dziennikarka wystosowała specjalny apel do prezesa Jarosława Kaczyńskiego.

Monika Olejnik jest jedną z największych gwiazd TVN24. Dziennikarka prowadzi wieczorny program "Kropka nad i", w którym przepytuje najważniejszych polskich polityków. Dla nich rozmowy są niemal zawsze trudne, ale i tak się na nie decydują, bo chcą wykorzystać dużą popularność formatu. Teraz Monika Olejnik zdradziła jednak, że Jarosław Kaczyński boi się zmierzyć z jej trudnymi pytaniami.

Zobacz wideo Monika Olejnik ujawniła swoją ćwiczeniową rutynę

Monika Olejnik zaapelowała do Jarosława Kaczyńskiego

Monika Olejnik porozmawiała z portalem Jastrząb Post. Dziennikarka wyznała, że jest zachwycona pracą w TVN24.

Pracuję od 25 lat, jestem zachwycona moją pracą, stawiam kropkę nad i, przepytuję polityków i apeluję do tych, którzy się boją przychodzić, żeby przyszli.

Gwiazda mediów dopytywana, kogo ma na myśli, wskazała Jarosława Kaczyńskiego. Jednocześnie wystosowała do prezesa Prawa i Sprawiedliwości krótki apel.

Prezes Jarosław Kaczyński boi się do mnie przyjść. Kiedyś przychodził. Panie prezesie, niech pan przyjdzie.

Monika Olejnik niedawno powiedziała naszemu reporterowi, że była zaskoczona wyznaniem Anny Wendzikowskiej, która narzekała na mobbing w pracy.

Nigdy nie miałam nieciekawych sytuacji w pracy, nigdy nie pracowałam z panią Wendzikowską. Jestem zaskoczona tym, co napisała, bo wydawało mi się, że zawsze była traktowana jak gwiazda, spełniała swoje marzenia. Kiedy chciała lecieć do LA na Oscary, to leciała. Trudno mi cokolwiek powiedzieć. Jeśli jest jakiś problem, to powinna go rozwiązać na drodze prawnej.

Oglądacie Monikę Olejnik i jej wywiady w "Kropce nad i"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.